Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel kezeljem a hajam?

Angolora kérdése:

Mivel kezeljem a hajam?

Figyelt kérdés

Szóval az elmúlt időben hagytam nőni a hajam és nekem nagyon bejön,de sajna adódott pár probléma amire most megoldást keresek


/1. Egész fényes hajam van így hajmosás után már 1-2nappal úgy néz ki mintha zsíros lenne(pedig nem). Neten kis kutatás után arra jutottam hogy vannak mattosító púderek amik megoldják ez a problémát, ilenynnel van tapasztalatotok? Másnak is van ilyen problémája a hajával?


/2. A hajam viszonylag hullámos ami sok hajstílusnál nagyon fasza, de a jelenleginél hátrány, ráadásul egy nagyobb hullám a végénél van ami nekem nagyon nem tetszik. Na nost a neten 2 megoldást találtam erre (1).hajvasaló de azt én inkább passzolám úgyhogy marad a (2). megoldás ami a egyenesítő krém. Erről esetleg valami tapasztalat?


Egyébként 16/F és egész hosszú hajú(hátrafésülve kb a tarkóm aljáig leér), viszonylag hullámos,erős szálú, sűrű/dúd és top-knot stílusba hordom


Ha eljutottál eddig köszönöm és respect++ és ha még kommentelsz is valami értelmeset már adom is az ecsókokat a pofidra :D

Vidám napot és jó szexeket!



2022. febr. 6. 01:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Zsíros kinézetre én inkább a száraz sampont ajánlom, van fújható, ha belefésülöd a hajadba akkor nem látszik, a púderral olyan lehet, mint a rizsparóka.

Egyenesítést csak akkor hajvasalóval, ha épp olyanra akarod a hajad, ne használd mindig és vegyél rá hővédőt sprayt, nekem monumentális nagyságokban elősegítette, hogy még egyáltalán van mit fésülnöm.

Egyenesítő krémről nem tudok nyilatkozni, de ha ésszel vasalsz akkor nem lesz baj belőle.

+1 jó tipp: jófejek a krémek, kencék amiket hajra árulnak, de ne szórakozz velük, én már kipróbáltam neked, hidd el, jobb ha hagyod ahogy van természetesben. :D

Egy volt göndör lány

2022. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!