Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért csak kevés hosszú hajú...

Miért csak kevés hosszú hajú pasi van?

Figyelt kérdés
A hosszú hajú pasik az esetem és sajnos nagyon kevés van belőlük :( Miért? Pedig ANNYIRA JÓL NÉZNEK Ki a magas, vékony, hosszú hajúak 😍

2022. febr. 17. 15:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%
Max Julcsi.😉
2022. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
Nekem a hosszú hajról egy volt évfolyamtársam jut eszembe középiskolából. 1,5 évig azon járt az agyunk, hogy vajon fiú lehet-e vagy lány. Arcszőrzet nulla, hosszú barna haj, vékony testalkat, a neve is furcsa volt. Aztán mikor levágatta egyszer rövidre, akkor jöttünk rá, hogy fiú. Úgy már annak is nézett ki. Szóval a hosszú haj sok esetben ellányosítja a férfiakat. Ezt sokan nem kedvelik, emiatt van inkább rövid hajuk.
2022. febr. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Julcsi drágám, amennyiben nem a kérdésemre válaszolsz, tűnj innen :*
2022. febr. 18. 00:24
 14/27 A kérdező kommentje:

Ezt érdemes elolvasni hogy megértsd a kis mogyoró méretű agyacskáddal amiről beszéltem:

"Egyes férfiaknál a kopaszodás igen látványos, akár már fiatal korban megkezdődik, míg mások még a nyolcvanas éveikben is viszonylag dús hajkoronával büszkélkedhetnek. Egy biztos: nincs férfi, akinek hajsűrűsége ne csökkenne az évek során."

2022. febr. 18. 00:30
 15/27 anonim ***** válasza:
66%

Ahány hosszú hajú fiút láttam eddig, mind igénytelenül nézett ki. Mondjuk, aki lusta 2 havonta fodrászhoz járni, az arra is lusta lesz, hogy balzsamot használjon a hajára és fésülje. :D

Egyébként meg de, nagyon gyakori, hogy 25 évesen már kopaszodnak a férfiak. Nekem volt egy osztálytársam, akinek már 15 éves korában kezdett mikiegeresedni a haja.

2022. febr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
64%
Keresgélj metálos csoportokban facebookon. De elárulom, hogy ők nem a szépségükről meg az igényességükről híresek. Jó kis pállott lábszaguk van főleg nyáron 40 fokban, és dezodort se használnak.
2022. febr. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
2022. febr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
82%

Te hülye vagy, esküszöm. Mit vered itt magad, mikor az apád alapján akartál KOLLEKTÍVE statisztikát kiállítani?😀


A kérdésre pedig felettébb kifejtettem a bővebb válaszom.

2022. febr. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Utána meg leálltál kötekedni, gratula
2022. febr. 18. 01:04
 20/27 A kérdező kommentje:

F@szt se fogok metálos csoportokban keresgélni, nekem ilyen kell:

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. febr. 18. 01:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!