Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » InstantEnse plus szem alatti...

InstantEnse plus szem alatti karika eltüntetésére vélemények?

Figyelt kérdés

Van egy rövid videó ami a hatékonyságát mutatná be, de gyakorlatilag majdnem nulla változást látok, és reklámnak valószínű nem a leggyengébb eredményt teszik, hanem a legintezívebb változást, és ha ez az akkor a termék nem sok mindenre való. Ezt a videót első válasznak linkelem be lejjebb..


Itt pedig egy link ahol a termék saját weboldalán olvashatóak vélemények, de nekem mindig gyanús az amikor véleményt csak olvashatsz, de nem írhatsz. Azt a hibát ugyan nem követik el hogy 100% 5 csillagra értékel mindenki, de a gyengébb értékelések is valami előnyre irányulnak. Jó azért a 98 százalék 5 csillag.


[link]



2022. márc. 6. 07:54
A kérdező szavazást indított:
Nem próbáltam, de a marketing nem győzött meg
Nem próbáltam, de kipróbálnám 15 ezerért
Próbáltam, fos
Próbáltam kb. nulla eredmény, talán kicsit feszített, de azt a tojásfehérje is megteszi
Próbáltam javított jócskán, de nem fogom újra megvenni, annyit nem ér
Próbáltam, nagyon jó, rendszeresen használom
Ilyesmi terméket senki sem használ rendszeresen, csak egyszer veszi meg, aztán rájön hogy 15 ezer helyett kap ugyanolyan eredményt egy 1500-assal is
Egyéb
3 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:

Itt pedig a video, amiről a leírás első felében írtam.


[link]

2022. márc. 6. 07:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is szerettem volna kipróbálni, de ugyanezt gondoltam, amit te, így nekem ennyi pénzt nem ért meg, és nem vettem meg.

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

Itt találtam véleményeket egyébként, amik talán valamennyire függetlenek.

2022. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A linkeden jót írtak ketten is, bár nem biztos hogy nem értékesítők írtak. Esetleg kipróbálom, aztán leírom ide az én tapasztalatomat. Én tuti nem vagyok elfogult. De mondom a videón is kb. semmi sem történik. Már eleve a durvább táskán kellett volna bemutatni..csináltam képernyőfotót krém nélkül, és 5 perc után is, kinagyítottam őket, valami alig észrevehető nagyon minimális különbség volt, úgy hogy nagyon alaposan kinagyítva vizsgáltam. És mondom ez van reklámnak téve.
2022. márc. 6. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!