Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki pattogott viszkető bőr...

Ki pattogott viszkető bőr borotválkozás után?

Figyelt kérdés

Nagyon sok problémám van ezzel minden borotválkozás után kipattogok és napokig kaparom mindenem. Nyáron nem szivesen hordok rövidet mert az egész lábam pöttyös. Minden hülyeséget kipróbáltam már ami állítólag segít.


Van valami ötletetek ami nektek bevált vagy akármi?



2022. márc. 6. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
nem hasznalatos hajnyiro vagy villanyborotva, azzal sokkal kellemesebb, ha azzal vagod a szort. De vannak ilyen borotvalkozas utani balzsamok, amik felpuhitjak a borod, es hidrataljak is, nem beszelve arrol, hogy husit. ha ez sem valt be, akkor tenyleg csak a villanyborotvat ajanlom. Vagy esetleg gyantat vagy ilyen tapadzokat probalj ki amik kitepik a szorzetet. De szerintem nem olyan fontos hogy borotvald.
2022. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Érzékeny a bőröd, ezzel túl sok mindent nem lehet kezdeni, érdemes lenne elgondolkodnod módszerváltáson: gyanta, lézer, IPL. Ezek a szóbajöhető alternatívák.

Nekem az IPL vált be. Fekete erős a szőrzetem, mindig kipattogott a borotvától.

2022. márc. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a viszketés azért mert vag allergiás vag a borotvahabra amit használsz vagy nagyon száraz a bőröd és a víz is szárítja meg a borotválás is sérti a felületét

ha nagyon pattogsz akkor az is lehet hogy keratosis pilarisod van amit minden szőrtelenítés csak rosszabbá tesz

2022. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!