Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha el szeretnék kezdeni egy...

Ha el szeretnék kezdeni egy új haj vitamint de még a régiből van pár darab akkor ha a régiből bevettem az utolsót akkor várni kell vele vagy következő nap már kezdhetem az új haj vitamint szedni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy új haj vitamin amit szeretnék elkezdeni a forcapil de van egy régi hajvitamin amiből még van egy két darab és nem szeretném kidobni hogy azt még beveszem de nem tudom hogy ha az elfogy akkor utána levő nap szedhetem-e már az új haj vitamint vagy várnom kell vele és ha igen akkor mennyit

2022. márc. 14. 10:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem hagyjál 1-2 nap szünetet. Azér gondolom ezt, mert valószínüleg mindkét szernek más a hatása, az összetevöje. Ne keveredjenek, mert akkor egyik sem dominál.
2022. márc. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért
2022. márc. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan elkezdheted szedni a másikat. Ezek csak vitaminok.
2022. márc. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!