Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kék kenőcs? Tapasztalatok?

Kék kenőcs? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szóval a napokban hallottam a kék kenőcsről, ami égési sérülésekre is jó.

Már 10 éve annak, hogy volt egy balesetem, aminek következtében megégett a combom, aminek a nyomát mai napig a testemen hordozom.

Azt mondták, hogy a kék kenőcs segítene az égési hegen.

Kinek milyen tapasztalata van erről?? Érdemes lenne megrendelnem és kipróbálni??


2010. szept. 13. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy volt barátom nővére ezzel foglalkozott,állítólag nagyon nagyon hatásos!Próbáld ki,nem vesztesz vele semmit.

2010. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tesómnak is a combján volt égési sérülése és azt mondta az orvos, hogy folyamatosan kenegesse ezzel, hogy ne hegesen gyógyuljon be, hanem szépen. nem tudom, hogy ha utána kened mennyire használ. de tesómnak teljesen eltűnt az égés nyoma. sztem nem olyan nagy összeg a kenőcs, egy próbát megér!
2010. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Állatpatikában lehet kapni, (a nyuszinak kellett miután begyulladt a sebe ivartalanítás után) a sima patikában azt se tudták mi az,(legalább is nálunk Egerben) de tényleg hatásos.
2010. szept. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a márkája a kenőcsnek?
2010. szept. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Simán kék kenőcs a neve
2010. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

SZia!

Nekem is nagyon jó tapasztalataim vannak vele. AJÁNLANI tudom csak!!!

ÉN innen szoktam beszerezni:

[link]

E-mailon, vagy telefonon szoktam rendelni és 1 nap alatt kiszállítják futárral:-)))

2011. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!