Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyors hajnövesztés valahogy?

Gyors hajnövesztés valahogy?

Figyelt kérdés

Tudom, idő, de hiába várok nem is látszik a növekedés.

Valakinek sikerült? Hogy csináltad?



2022. ápr. 4. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

nekem a rizsviz valt be, havonta 4-6 centit is nőtt tole, de 2-3 honap utan pihentettem, de nagyon jót tettem a hajamnak, es a rizsvizes modszer az ami nekem is es sok embernek v

bevallt, keress rá a neten es talalsz róla tobb informaciot :)

2022. ápr. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Rizs víz tényleg nagyon jó, a hajad is eszméletlen puha lesz tőle, még a Ricinus olaj is jó rá, mellozd a hőt ha mégis használj hővedőt, hajmosás közben a fejedet körkörös mozdulatokkal masszirozd pár percig, érdemes pár havonta vágatni belőle pár centit a töredezett rész miatt.
2022. ápr. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

A vállig érő hajam most derékig ér. Hát nagyon sok minden teszek érte, hosszú is lenne mindent leírni. Amik a leghatásosabbnak tűnnek azok a hajvitamin, hajvégápolók, fejbőr stimuláló lötyi és hajpakolás. Hajvitamint sima dm-eset használok. Hajvégekre valamit tegyél mindig hajmosás után, a L'oreal no hair cut krémje peldául elég jó, egy ideig használtam pantenet és avonosat azok is jók voltak. Hajpakolás jó az alverdenek a kis tasakosai és az avonosak. Ilyen hajnövesztő folyadék sok féle van, a hatóanyag igazából ugyan az, a legpénztárcabarátabb a Lidl-ös. Fontos, a jó sampon és balzsam is és a helyes használatuk. Ja és a fésű! Én csak fa fésűt használok, olyan egy sorosat, egy ritkább és egy sűrűbb fogút. A fésülködéskor is figyelj oda, hogy alúról felfelé és lassan, ne siesd el.

Rengeteg hajápolási trükköt kitanultam már az elmult időben, nézz utána az internet segít :) youtubon nézz videókat, biztos tanulsz valami újat ami segíthet.

2022. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!