Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lefekvés előtt mennyi idővel...

Lefekvés előtt mennyi idővel fejezitek be az éjszakai arcápolási rutint?

Figyelt kérdés
1-2 perc, félóra vagy egy óra?

2022. ápr. 30. 17:49
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Mármint hogy az első válaszoló is arcmosással kezd, bocsi
2022. máj. 22. 23:35
 12/30 anonim ***** válasza:

Mit neveztek rutinnak? Azt, hogy bekrémezitek az arcotokat?

Mert azt tényleg jobb fogmosás után csinálni, hiszen különben lemosod a szád körül.

De ha benne van a smink lemosása is (hiszen a "rutin" egy többlépéses folyamat végrehajtását jelenti), akkor azt zuhanyozás előtt célszerű végrehajtani, és zuhanyozás közben tiszta vízzel még jól meg is tudod mosni az arcod. Utána jöhet a krémezés.

Én egyébként ezzel kezdek, ha hazaértem, otthon szeretek teljesen tiszta lenni, még smink sem kell.

2022. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Nálam a rutin: arclemosó - tonik - krém

Ez talán jobb zuhanyzás után, fogmosás előtt.

De ha (nagyon ritkán) sminkelek, akkor sminklemosó - arclemosó - tonik - krém

2022. máj. 29. 15:48
 14/30 A kérdező kommentje:
Bocs, az előbb azt akartam írni, hogy zuhanyzás és fogmosás után :)
2022. máj. 29. 15:55
 15/30 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem vízzel is le kell mosni az arcot. Én nem is érzem tisztának, ha nem mosom meg vízzel is. Arctisztítót használok, változó, hogy mit, de vízzel öblítem le. Épp ezért csinálom zuhanyozás közben. A krém később jön.

Amúgy, (lehet, hogy más is így van vele), de nekem fogmosás után muszáj ajakápolót használnom, mert a fogkrém szárítja az ajkaimat.

2022. máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Én a mosdókagylónál öblítem le az arclemosót, így szoktam meg. Zuhanyzás, aztán mosdónál arclemosás (öblítés, arctörlés), tonik, krém. Ha sminklemosás is van, akkor az a zuhany előtt a mosdónál (még ruhában).
2022. máj. 29. 18:00
 17/30 A kérdező kommentje:
Szóval az arctisztítót a mosdónál kenem fel, és ott is öblítem le :)
2022. máj. 29. 18:03
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet valamit rosszul csinálok, de nekem nem kell szájat törölni fogmosás után.
2022. máj. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Nekem sajnos megy egy kicsi a szám környékére fogmosáskor :S

Ezért a fogmosás az arcrutin előtt van nálam. Sőt, általában még a zuhanyzás előtt szoktam fogat mosni.

2022. máj. 29. 18:11
 20/30 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Max a szám köré kerül egy aki fogkrém, kicsit leöblítem, letörlöm, semmi extra. Ha nagyon lejön a hidratáló, akkor egy kicsit kenek oda, ennyi.
2022. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!