Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lefekvés előtt mennyi idővel...

Lefekvés előtt mennyi idővel fejezitek be az éjszakai arcápolási rutint?

Figyelt kérdés
1-2 perc, félóra vagy egy óra?

2022. ápr. 30. 17:49
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Amúgy a

sminklemosás - zuhanyzás - arctisztítás - arckrémezés

sorrend esetén hova érdemes beiktatni a fogmosást? :P

2022. máj. 30. 19:00
 22/30 anonim ***** válasza:
93%

Valójában mindegy, csak ne a krémezés után jöjjön. Mondjuk, azt nem értem, miért iktatod be a zuhanyzást a sminklemosás és az arctisztítás közé. A sminklemosás már az arctisztítás kezdete. Én a helyedben befejezném, utána zuhanyoznék.

De igaziból, kinek hogy tetszik.

2022. máj. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne éld ilyen ánuszszorítva az életed. Én zuhany után órákig fenn vagyok, eszek-iszok, úgyhogy a fogmosás a legutolsó dolog lefekvés előtt. De ha neked nem ez a kényelmes, ne erőszakold magadra. Teljesen mindegy.
2022. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
22: De az arctisztítás és arckrémezés kimondottan zuhanyzás után ajánlott, vagy rosszul tudom? Elég ritkán sminkelek, szóval legtöbbször arclemosó-tonik-krém van, és ezeket zuhanyzás után szoktam.
2022. máj. 30. 19:21
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok a témában profi, de józan ésszel megfontolva, nem jó ötlet lenne arckrémezés után zuhanyozni, mert lemosódik. :)

Az arctisztítás esetén viszont nincs ötletem, miért ajánlják a zuhanyozás utánra.

Viszont, azt hiszem, nincs az egésznek akkora jelentősége, mint gondolod. Szerintem, az sem baj, ha egyszer így csinálod, máskor úgy, ahogy épp kényelmes.

2022. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
84%
Én zuhanyzás *közben* mosok arcot. Utálok a csapnál arcot mosni, csorog a víz mindenhova. 😅
2022. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is ezt teszem. Szerintem is ez a legpraktikusabb.
2022. máj. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Régi kérdés, de a reggeli rutinnál jó ez a sorrend?9

zuhanyzás - arctisztítás, krémezés - reggeli - fogmosás

vagy itt is jobb, ha a fogmosás a kérmezés előtt van?

2022. dec. 17. 14:00
 29/30 anonim ***** válasza:
Reggel tok mindegy kb.
2022. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

*reggel is

Előző vagyok.

2022. dec. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!