Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hölgyek akiknek póthajuk van!...

Hölgyek akiknek póthajuk van! Lenne pár kérdésem😊 Ti hogyan ápoljátok a hajat? Nem zavar a hajmosásban, szárításban, alvásnál? Ha felkötitek, látszik hogy hol van az illesztés?

Figyelt kérdés
Nekem most lett póthajam 3 napja, eléggé zavar még az alvásnál, fáj a fejbőröm. :( szívesen olvasom a tapasztalataitokat. 😊

2022. máj. 2. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ezert nincsen. Kivancsi vagyok en is a valaszokra.
2022. máj. 3. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne szabad fájnia! Nekem körülbelül 8 éve van póthajam, kisebb kihagyásokkal.

Egy 'szakember' után fájt csak, de elmondta egy másik, aki valóban ért is hozzá, hogy nem szabad fájnia, ha mégis akkor annak az az oka, hogy teljesen a tövedhez rakta fel, ami egyrészt ezért sem jó, másrészt pedig könnyedén kiszakadhat miatta a saját hajad is, ezért azt tanácsolom, hogy keress fel egy másik hajhosszabbítót..

Én nagyon szeretem, a saját hajam sajnos egyáltalán nem nő, ilyen a genetikám.

Mindig úgy van felrakva, hogy nem látszódnak ki az illesztések (nekem is mikrogyűrűs technika van) mert jeleztem, hogy sokat van felkötve.

Ha van esetleg még kérdésed és tudok, szívesen válaszolok! :)

2022. máj. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, a címben feltett kérdések valahogy elkerülték a figyelmem végül :D

Nekem szőke a hajam, szóval alapvetően is jobban kell ápolni, de minden póthajnak ugyanúgy kell az ápolás.

Sok mindent kipróbáltam a hosszú évek alatt, nekem végül a Kallos termékek váltak be, illetve olasz hajpakolás.

Kallos keratin sampon, haj maszk. Hővédő, ki nem mosandó balzsam stb. Hajvégápoló olaj!

Engem nem zavar sem hajmosáskor, sem szárításkor, egyedül annyi, hogy nyilván lassabban szárad, de amikor csak tehetem nem szárítom, hagyom, hogy magától megszáradjon :)

2022. máj. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!