Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A nőknél manapság miért divat...

A nőknél manapság miért divat a szőrösség, vagy hogy csak 3-4 naponta borotválják magukat?

Figyelt kérdés
Lustaság lenne? A pasik többségének ez nem jön be, csak szólok! Persze nem szólnak érte, de olyankor elég viszolyogva nyúlnak a másikhoz.
2022. jún. 15. 12:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/179 anonim ***** válasza:
96%

Mert abbahagytuk hogy a médiából jövő irreális elvárásoknak megfeleljünk. Igényesség és időráfordítás szempontjából is racionalitásra törekszünk.

2-3 napja borotvált lábon csak nagyon közelről látszik a szőr. Azt csak a párunk nézi, akivel az ilyet meg is beszwljük.

A napi borotválás irritációt, pitosságot, szárazságoz, hámlást és fájdalmat okoz.szerintem ez az ami nem vonzó. És a baráznődnek semakarhatod

Mondhatod hogygyantázuk és azt elég 2 hetente. Na de ahhoz kell minimum 2 hét hogy elég hosszú legyen a szőr, tehát addig látszik.

Az anyagi vonzatról nem beszélve. A hozzád hasonló pasik szerint legyen szép köröm ( havi 4e), láb, brazil, kéz gyanta (6e) vagy borotva (2 hetente 1500), egészséges haj (9e) és nyilván szüljünk is meg randikon felesben fizessük. Irreális. Odőbefektetéstől és ruhatárrol nem is beszélve

2022. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/179 anonim válasza:
57%

Én annyira imádom ha szőrös egy nő.


Egy csajjal random jól alakult az este és le akart állitani h szőrös.


Én meg mondtam hogy oké, én qzt csak imádom. Full szőrös volt a puncija, és a hónalja is picit. Egyszerű amnyirs be voltam indulva h 3 szor élveztem el.

2022. jún. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/179 anonim ***** válasza:
100%

1. Pár nap után még nem lesz "szőrös" senki szerintem, max kb 1 mm borosta.


2. Aki nem borotválkozik hanem epilál vagy gyantáz annak meg KELL várnia hogy legyen egy kis szőr újra, különben nem tud újra szőrteleníteni. A vorotva pedig sokaknak kikezdi, irritálja a bőrét, az se mindenkinek opció naponta.


3. Vannak férfiak, akiknek kifejezetten ez jön be.


4. Még ha nem is lenne férfi akinej ez tetszik: egy nőnek se az következően a létezése értelme, hogy minél több férfinek bejöjjön.

2022. jún. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/179 anonim ***** válasza:
97%

#12 két dologra válaszolj. Miért igényesség? A szőr nem függ össze a higiéniával, tehát miért igénytelen? Fejtsd ki, konkrétan, hogy miben igénytelenség a szőr egy nőn, ha egy férfin nem az? Mi a különbség?

Másik. Honnan veszed, hogy a fogorvosod a lábujját is borotválja? Erről beszélgettek, miközben a fogkövedet távolítja?

2022. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/179 anonim ***** válasza:
100%

"A pasik többségének ez nem jön be, csak szólok!"


Rendben, akkor a pasik többsége kénytelen lesz elfogadni a helyzetet, és reálisan szemlélni a nőt mint embertársát. Ez van, az élet nem kívánságműsor.

2022. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/179 A kérdező kommentje:
Utána meg sírtok ha le lesztek cserélve az intelligens robotnőkre!
2022. jún. 15. 12:55
 17/179 anonim ***** válasza:
98%

17

Végre! Örülünk hogy megtaláltad az igazit egy robot személyében. Ideje volt belátnod, neked ez nem megy hús-vér nőkkel.

2022. jún. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/179 A kérdező kommentje:
Amúgy hiába játsszátok itt magatok, ha választhatnátok hogy örökre full szőrtelenek lehetnétek vagy szőrôsek, minden nő az előbbit választaná. Ergo csak lustaság meg igénytelenség a szőrösségre a válasz, a többi csak belemagyarázás.
2022. jún. 15. 12:58
 19/179 anonim ***** válasza:
98%
mekkora egy nyomi vagy te, bátya
2022. jún. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/179 anonim ***** válasza:
100%
#19 akkor fejtsd ki, hogy miért igénytelenség egy nőn a szőr, ha nem az a férfin. Erre vagyok kiváncsi.
2022. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!