Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek az orromon lévő...

Mit tegyek az orromon lévő gyulladt pattanásokkal, miteszerekkel?

Figyelt kérdés
Ronda fekete miteszerek voltak az orrromon, kinyomkodtam toszta kézzel utána nagyon szép volt! De nsot a poros időben visszajöttek újra magyon rondán és nyomkodás után gyulladt foltok jelentek meg az orromon amik nagyon fájnak is!Mik lehetnek ezek? Csúnya pattanásaim is vannak de mindez csak az orromon, a bőröm minden máshelyen szép, tiszta! Nem nagyon használok rá semmi kencét néha szoktam fekete lehúzhatós arcmaszkot, vagy bőrradírt és minden este áttörlöm az arcomat micellás vízzel! Gondolkoztam, hogy veszek egy olyan fém pálcát, amit lefertőtlenítve a kozmetikusok is használni szoktak! Szerintetek megérné? Mit tegyek az orrommal, hogy enyhüljenek a bőrproblémák? Miért csak az orromon van?

2022. júl. 14. 21:57
 1/3 A kérdező kommentje:
És még annyit hozzátennék, hogy nem sminkelem magam, alapozó még sosem érte a bőrömet
2022. júl. 14. 21:59
 2/3 anonim ***** válasza:
46%

Ne nyomkodd! Rėgen ėn is nyomkodàs fuggö voltam de ne nyomkodd kėzzel, max csak szakemberre bízd ha nagyon muszàly. Elöször is amiket hasznàlsz össze vissza azt hagyd abba!

alaprutin felàllitàsa tudakozòdj tudatos böràpolòktòl keress utànna :) glowskin kincsö youtub csatija segitett nekem is sokat, vagy skinsmart magyarorszàg.

megfelelö viz alapu lemoso, olajos lemoso amivel nagyon szėpen alaposan ės fàjdalom mentesen kitudod maszirozgatni a mitesszereket mert oldja a fagyùt, niacinamide fagyù kontrolàlò, hàmlasztò, reggelente pedig fėnyvėdelem hogy ne oxidàlòdjon UV hatàsàra, hidratalo kremböl ami gyulladàs csökentö La roche posay cicaplast. Ezeket aprànkėnt vezesd be ne egyböl rohand le a böröd, odàkat lehetne zengeni a böràpolàsrõl yutubon nėzz utàna :) rėgen ėn rengeteget szenvedtem a mitesszerekkel.

2022. júl. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2022. júl. 15. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!