Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen dezodort használjak?

Milyen dezodort használjak?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, eddig a kék dove stiftet használtam, de annyira kevés van benne, plusz drága is, plusz fehér foltot is hagy. Most egy zöld kupakos golyós Garniert vettem, de semmit nem ér. Ha nem kenem újra óránként, akkor büdös leszek. Ezek a vizes golyós dezodorok nem olyan jók nekem, mert folyton kennem kell magam vele, hogy ne legyek büdös. Korábban az Old Spice férfi stift dezodort is használtam egy időben, de az is megfogta a ruhát, hiába átlátszó volt a termék. De szerintem még az volt a legjobb hatású dezodor amiket valaha próbáltam. A fújósakat nem szeretem. Milyen dezodort ajánlanátok? Nem vagyok izzadós egyébként, csak a hónaljam izzad, és szeretném elkerülni, hogy büdös legyek, anélkül, hogy óránként dezodoroznom kellene magam. Esetleg valami tipp, hogy hogyan használjam effektíven a dezodort? Éjszakára is szoktam egy picit. Zuhanyozni minden este és néha reggel is szoktam.

2022. aug. 13. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha büdösség a gond és nem a víz ami kijön akkor nekem a Nuud volt a szent gráll, ne tévesszen meg az apró tubus simán jó fél évre...


Az a lényeg hogy baktérium mentesen tartja a hónaljad, egy használattal akár napokig. A bolti dezodorokkal nekem is az volt a gond, hogy basszus büdös vagyok tőlük, és egyre büdösebb mintha csak hergelték volna a hónaljamban lévő baktériumokat hogy MÉG termeljétek a szagot gyerünk!


Emiatt persze a Nuudra van egy átszokós időszak, ami több használattal szépen megtisztítja a hónaljad, de nekem más másfél éve nagoyn durva és azóta már csak heti egyszer használom, és sosincs szagom, semmilyen...annyira el vagyok szokva tőle ogy reggel bármit tegyek a hónapjamra, és nincs para abból sem ha elfelejtem, mert nem ilyen elvágták szinten nem hat...hanem fokozatosan jön vissza a szag...de az elején még mindenképp naponta kell és kell hozzá türelem, de teljesen le lehet vele jönni ezekről a kukatöltelékekről...

2022. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eucerin golyós dezodorjai nagyon jók semmi szag. Csak az izzadást nem túlzottan gátolja.
2022. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En izzados vagyok, eddig a folyos 48 hrs adidas dezodoron kivul mas nem hasznal sajnos. Ebbol barmelyik szinu kupakos hashnal. Probaltam elotte DM/Rossmann sajatmarkasat, Dove, Nivea, Garnier, Lady Speed Stick, Rexona stb. Mindent IS kiprobaltam mar a drogeriabol, a fujos dezodoroktol budos leszek, a stiftes budos es foltos lesz a ruham tole, csak a golyos adidas mukodik rajtam.
2022. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*szoval golyos, nem 'folyos' :D
2022. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!