Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikrodermabrázió. Tapasztalatok?

Mikrodermabrázió. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
El szeretnék menni egy ilyen kezelésre. Nincs különösebb gondom a bőrömmel, nemvagyok pattanásos , egy évben talán 2 jön ki..de az annyira irritálni szokott hogy idő előtt kinyomom, és a nyoma megmarad..nem heg, hanem kis piros folt.Ebből adódóan a szám mellett van 2 piros foltocska és egy az arcom oldalán.Nem nagyok.Hatásos lenne rájuk a kezelés?Eltüntetné őket?
2010. szept. 27. 08:54
 1/4 A kérdező kommentje:
ha esetleg a mikrodermabrázió szó nem mondana semmit akkor bőrcsiszolás:)
2010. szept. 27. 08:56
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a kozmetikusodat kellene erről megkérdezni.

Mivel így, hogy nincs kép elég nehéz megállapítani, hogy milyen az a foltocska.

Ha jól értem pattanásnak a helye.

Szerintem mindenképpen halványít majd rajta, főleg ha szólsz,hogy oda többször menjen rá a kezelő fejjel.

Egyébként utána, majd egy darabig hámlani fog a bőröd.


Remélem, segítettem valamit.

2010. szept. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen, sokat segítettél. Köszönöm:)
2010. szept. 27. 12:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképp használna, sőt mivel nem nagy hegek, így valószínűleg 1-2 alkalom elég is lenne, míg igazi aknés hegekkel akár 4-5ször is menni kell.

Arra viszont készülj, hogy egy tisztességes kozmetikus egyenlőre nem vállalna el. Meg kell várni, hogy kevesebb legyen a napfény, úgy október közepétől már el lehet kezdeni, előbb semmiképp se, mert a vékony új bőr, erősen fényérzékeny, és foltos lehet a naptól.

Nekem 5000 volt egy kezelés.

2010. szept. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!