Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mondanátok olyan rövid hajakat...

Mondanátok olyan rövid hajakat, amik férfi szemmel is vonzók? Volt aki megbánta, hogy rövidre váltott?

Figyelt kérdés

Nagyon erősen gondolkozom egy hajvágáson. Nemrég levágattam a nyakam közepéig, de most úgy érzem szívesen tovább mennék. A páromnak nincs ellene kifogása, de nem igazán tud segíteni a fazont illetően. Én is elég bizonytalan vagyok. Tetszenek nagyon a felnyírt bob hajak is, de akár az egészen tüsi is játszik. Mindenképpen olyat szeretnék, ami mellett tudok nőies maradni, de mégis bevállalós. Van ötletetek esetleg? Főleg férfiak válasza érdekelne, hogy mi tetszik nektek rövid hajak közül.

Plusz hogyha valaki átesett hasonló változáson, nagyon örülnék 1-2 tapasztalatnak is. Megbántátok? Hogy reagált a környezet? Nem éreztétek kevésbé nőiesnek magatokat tőle stb.?



2022. okt. 10. 16:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem volt rövidebb bob.

Én nagyon megbántam. Jól állt, szerettem ahogy kinéz, mások is dicsérték, DE számomra nagyon sok volt a vele járó macera, naponta vasalni hogy jól álljon, plusz sporthoz nem tudtam összefogni.

2022. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Féfikén az ilyesmi stílus tetszik (de a haj dússága is nagy szerepet játszik) habár lehet a fodrász többet tud mondani
2022. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Linket nem küldetem [link]
2022. okt. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Nem utálkozni akarok, csak a saját észrevételemet írom le.Nem tudom hogy nézel ki, biztos nagyon nőies és szép arcod van.De legyél magaddal őszinte, mert ha mégsem...akkor szörnyen fogsz kinézni rövid hajjal.

A nagyon rövid, pláne a felnyírt, férfiasabb stílus csak feltűnően szép arcú nőknek megy el.Azt nem mondom, hogy jól áll, mert ez is függ az illető arcberendezésétől, karakterétől.Hiába van valakinek nagyon szép, nőies arca, ha nem illik hozzá a tüsi haj.


Példa: Charlize Theron mindenhogy gyönyörű, rövid hajjal is nagyon szép.Találsz róla képeket a neten rövid hajjal.


De képzeld el mondjuk Barbara Streisand-ot tüsi hajjal...ajjajj.

2022. okt. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

[link]


Az enyém ilyen rövid, én nagyon szeretem. Rendszeresen sportolok, sokkal könnyebb ápolni.

A rövid haj amúgy megosztó, vannak akiknek nagyon tetszik, mert vagány és vannak akik fanyalognak, mert nekik csak a hosszú a nőies.

2022. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Én most tavasszal gondoltam egyet, és a derékig érő hajamat teljesen levágattam, tarkopaszra. Nem bántam meg, azóta is imádom :)
2022. okt. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%
P!nk (énekesnő) neki voltak nagyon vagány és szép hajai még a régebbről, de most is jó hajai vannak csak már visszafogottabb.
2022. okt. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%
Csak a hosszu tetszik
2022. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem teljesen jó a tüsi haj. Nekem a fodrász ajánlotta, gyorsan le is gépelt.
2022. okt. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9: előtte milyen hajad volt?
2022. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!