Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hülye kérdés, de ez normális?

Hülye kérdés, de ez normális?

Figyelt kérdés
Igazából nem nagy gond,csak kíváncsi lennék,más is van-e így ezzel.Tehát melltartó mániás vagyok.Imádom a szép darabokat,úgy 1-2 éve gyűjtöm őket(kb.30db van eddig),ha ruhaboltban vagyok,első utam a fehérneműkhöz vezet,hiába nem is azt keresek.És ha veszek egyet,nagyon boldog vagyok,s ha 1-2 hónapig nem veszek újat,azon gondolkozom,be kellene szerezni még egyet xD Persze nem megszállottan.Hiába tudom,hogy (még)csak én látom,meg max tesi előtt öltözésnél a többi lány(na meg ha lesz barátom),de szeretem,és jól indul a napon,ha egy szép melltartót veszek fel.Kicsit hosszúra sikerült,köszi,aki elolvassa,és véleményezi.: D
2011. szept. 17. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok a cipőkkel. Bár hova megyek mindig cipőt nézek meg és majdnem minden héten veszek 1 párt.
2011. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz dolog ez. :D

Te tudod hogy ott van és boldog vagy miatta.:)

14/L

2011. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én fölsőkkel vagyok így, minden hónapban legalább 2 öt veszek, vagy pólót, vagy valami újatlant vagy valami pulcsit :) Ami megtetszik azt meg is veszem, ha neked a melltartó mániád van akkor vedd azt és örülj neki :)
2011. szept. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Amég birja a pénz tárcád adig nem baj,szerintem fokozatosan térj át egy ütem tervre .
2011. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 csokissüti002976 ***** válasza:
Leendő barátod majd mindegyiket megnézi, hogy hogy néz ki a padlóra dobva. :D
2011. szept. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem gáz,így legalább egész hónapban minden napra lesz külön melltartód :D


13l

2011. szept. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én a sminkcuccokkal vagyok így...
2011. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én a nyakláncokkal és a pólókkal vagyok így :D
2011. szept. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
45%

A mánia sosem normális dolog, de ha van rá pénzed, akkor a te dolgod, mást nem igazán zavarsz vele. :D

Bár a helyedben pár évig visszaszorítanám a dolgot, ha tesiórára jársz, még biztos fiatal vagy, tehát sanszos, hogy fél év múlva dobhatod ki az összeset, mert nem lesz rád jó. Az meg azért elég szar ügy.

Amúgy én is szeretem a szép darabokat, de nem veszek. xD Mivel én minőségre is adok, kínais meg butikos darabokat nem igen veszek, mert állítom, hogy azokat nem normális, átlagos nőkre szabták. :D Az meg drááááááága. :(

Jah, és méretben biztosra menj, remélem nem az a 80% vagy, aki rossz méretet hord és lerí róla. Sajnos errefelé eléggé nincs kialakulva a dolog kultúrája. :S

2011. szept. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy úgy gondoljátok,ez normális dolog : D

A méretre persze mindig nagyon ügyelek,hát sajnos az lehetséges,hogy kinövöm még őket...amúgy 16 éves vagyok.

2011. szept. 17. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!