Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a fajta bubihaj mennyire...

Ez a fajta bubihaj mennyire jön be nektek? Mennyire kezelhető hétköznap? Képek lent

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2023. jan. 31. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most növesztek le bubit, bár nem ilyen befelé állított anyukás típust de ilyen hosszúságút. Ha vékony szálú és egyenes a hajad mint a nőnek a képen akkor kezelhető. Ha rengeteg a hajad vagy nagyon vastag akkor viszont baromi időigényes és kényes, akkor is ha szögegyenes. Az enyém túl vastag volt hozzá, szinte minden nap kellett vasalnom és rengeteg hajformázót használom és még akkor is volt hogy egyszerűen nem úgy állt ahogy én akartam, vagy a nap folyamán kifelé vagy befelé kunkorodott... Ja és kb 3 hetente kell vágatni mert fél centi lenövéssel már nem úgy esik. Szóval én feladtam, pedig imádtam 🤣 Irigylem azokat akiknek elég vékony a hajuk ehhez a hosszhoz.
2023. jan. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elég vékony szálú, igen :) végre előnye is van ennek, szögegyenes is :) A vágatás okés, amúgy is sűrűn járok vágatni, 3 hetente nem lenne baj, meg párom is le tudná vágni
2023. jan. 31. 15:45
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem hasonló hosszúságú most a hajam, talán picit hosszabb. elég vastag hajam van és nem tart meg semmilyen hullámot, azt se nagyon ha kivasalom, és van egy enyhén hullámos textúrája. múltkor ki is ritkítottam picit, lehet többet kellett volna, pedig van undercutom is és még így is hihetetlenül sok hajam van :D amúgy nekem pont azért jobban áll mint a hosszú, mert ez egy jóval rendezettebb hajviselet, még úgy is hogy nekem elég lezserül áll, meg enyhén hosszabbodik előre, szinte alig lehet észrevenni csak azt hogy van egy tök jó formája. én havonta eddig is vágtam a hajamból, ezután is fogok, szóval nekem az nem probléma hogy gyakran kell igazítani. van olyan előnye is nálam ennek a hosszúságnak, hogy ha egyszer "beszárítom" (amit elég minimálisan tart meg a hajam) akkor utána ez a bohém, kissé lezser, nem túl szabályos forma az ott van, esetleg egy kis sea salt sprayt rakok rá.
2023. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nagyon levágatnám már ilyenre, ajánlani tudod nekem 3-as?
2023. febr. 2. 13:06
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok


persze hogy tudom ^^ imádom ezt a hajviseletet annak ellenére hogy néha nagyon messy meg tökéletlen, de nekem eleve a hajtípusom ennyire kezelhetetlen. az meg külön tetszik hogy magamnak vágtam le

2023. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
színre mi a véleményed? :)
2023. febr. 2. 13:16
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az ennél rövidebb, bőven nyak felett végződő, felnyírt változat tetszik inkább.
2023. febr. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!