Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használsz borotválkozás után?

Scream85 kérdése:

Mit használsz borotválkozás után?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 13. 18:29
A kérdező szavazást indított:
Arcszesz
Balzsam
5 szavazat
 1/6 anonim válasza:
66%
Egyiket se, 20 éves koromtól nagyjából.. géppel szedem ki, most már elég havi 2x, nincs az hogy megvágom magam véresre, kipersegek meg egyéb kellemetlenségek, nem vagyok időhöz kötve nem csinálok divatot belőle, nem is tartozik az egyéniségemhez, szval én így vagyok vele.
2023. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
semmit, max nagy ritkán arcszeszt, mert kaptam ajándékba és elakarom használni, de csak akkor használok ilyet, ha valami "randira" megyek ami nem mostanában volt...
2023. ápr. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Semmit.
2023. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmit. Egyszer elfogyott a balzsam/arcszesz, es par hetig elfelejtettem ujat venni es anelkul borotvalkoztam. Nem ereztem hianyat.
2023. ápr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Balzsam. Mindig.
2023. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyáron 50-es faktorú naptejet a fejbőrömre.
2023. ápr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!