Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ebből milyen arcápolási...

Ebből milyen arcápolási rutint tudnék összerakni?

Figyelt kérdés

Most vettem meg ezeket a termékeket, de nem tudom hogyan használjam.


Cereve. Mindenféle van jellenleg, mert kaptam mintákat de vettem a száraz bőrre való nagyobb kiszerelést.


Ordinary hyaluronic acid 2% + b5 szérum.


[link]


Glow recipe watermelon glow PHA + BHA pore- tight toner.


[link]



Illetve van micellás vizen. Abból a Niveas rozsaszín kupakos.


Milyen sorrendben kell használlni? Illetve mikor kell fényvédőt használni? (Nekem nincs)



2023. ápr. 17. 22:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket egyelőre teljesen feleslegesen vetted fel. Amíg nincs bombabiztos alaprutinod, addig kiegészítő terméknek nincs semmi értelme. Az alaprutin a lemosó, hidratáló, fényvédő. Ez utóbbit értelem szerűen reggelente kell feltenni, az év minden napján. Az alaprutint a bőrtípusnak megfelelően kell kiválasztani, a többi terméket - ha szükséges egyáltalán - a bőrproblémák szerint. Ez így egyelőre pénzkidobás volt.
2023. ápr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Miért is? Van benne lemosó és hidratáló is. Egyedül a fényvédőt nem említettem.
2023. ápr. 18. 14:00
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Lemosót nem írtál csak micellás vizet, fényvédőt láttam, hogy nincs, a hidratáló melyik?
2023. ápr. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Várj, leírom akkor részletesebben.


Jelenleg a Cerave termékekből mindenem van, mert vettem egy száraz bőrre való test/arcápolót és kaptam hozzá rengeteg mintát a többiből szóval van lemosóm belőle csak egyelőre még nem használtam.

A lemosót reggel hogyan kell használni? Csak felkenem és le is mosom egyszerre?


Fényvédőm nincsen, de ha fontos a rutinhoz akkor veszek.


Az a rózsaszín amit linkeltem az elvileg egy PHA + BHA pórust szűkítő tonik.

Láttam videókat, hogy valaki ezzel kezdi a reggeli rutinját.


A fehér amit linkeltem, az egy hialuronsav 2% + B5.

Láttam, hogy valaki a rutinjában ezt használja másodikként a rózsaszín után.


A hidratáló krém lenne akkor a Ceraves ami a száraz bőrre van, mert abból vettem nagy kiszerelést.


[link]


Vagy ez nem lenne jó hidratáló krémnek?


És akkor fényvédőt keresek mert hallottam róla de gondoltam, hogy most nincs annyira erős nap nem muszáj még.


És a kérdésem lenne, hogy mit milyen sorrendben vigyek fel ezeknél reggel illetve este?

2023. ápr. 18. 15:37
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

A lemosó, ahogy a nevében is benne van, azzal mosol arcot reggel és este (este javasolt a dupla tisztítás, ez lehet micellás víz majd lemosó vagy először olajos lemosó majd vízbázisú).

Reggel utána megy a hidratáló majd a fényvédő vagy csak a fényvédő ami az év minden egyes napján kell mert mindig van uv sugárzás, a felhők nem szűrik ki. Ezt nem divatból kell használni hanem az egészség megőrzése érdekében és a korai öregedés elkerülésére.

Este pedig dupla tisztítás, és hidratáló. Ha ezek megvannak és egy hónapig jól működnek a bőrödön, csak akkor lehet újabb (kiegészítő) termékeket beszerezned és elkezdeni használni, mert biztos vagy benne, hogy arra a szérumra és tonerre szükséged van?

2023. ápr. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azelőtt olvass utána, hogy vennél bármit. Kaját is úgy veszel, hogy mit fogsz főzni, nem találomra, aztán mondjatok receptet ezekhez a random dolgokhoz.
2023. ápr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

De akkor a cerave nem jó hidratálónak?

És sok embernek nincs benne a rutinjában a lemosó. Tehát az úgy nem lenne jó, hogy a toner aztán szérum utána a hidratáló (cerave) aztán fényvédő.

2023. ápr. 18. 19:13
 8/29 anonim ***** válasza:

Ha nem sminkelsz, nem kell dupla tisztítani. Kicsit nácis lett a tudatos bőrápolás.


Ez a Cerave testre van, nem?


Olvass utána, nagyon hasznos lesz. Ne azért használj valamit, mert egy videoban valaki azt használta, nézz utána az összetevőknek több (külföldi) forrásból.

2023. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Na néztem egy videot.


1. Tisztítás/lemosó


Erre azt mondják az ugyanúgy jó ha megmossuk vízzel az arcunkat reggel.


2. Toner (ugye ezt rendeltem)


3. Sérum (ez a másik amit linkeltem)


4. Hidratáló


5. Fényvédő


Akkor nem értem miért írtok nekem ilyeneket, hogy semmi értelme nem volt stb.

Hiszen egyedül fényvédőm nincs de egyébként a fényvédő benne van sok krémben is.

De akkor most így sem jó?

2023. ápr. 18. 19:28
 10/29 A kérdező kommentje:

#8

Főleg a reggeli arcápolásra gondolok,sminkelés előtt. Szóval csak megmosni szoktam az arcom.


A cerave igazából testre és arcra is használható.

Nekem bőrgyógyász ajánlotta.

2023. ápr. 18. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!