Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen megoldást válasszak...

Milyen megoldást válasszak pattanások,miteszerek ellen?(bővebben lent)

Figyelt kérdés

22 éves vagyok,már 13-14 éves korom óta küzdök ezzel.

Férfi vagyok,ezt hozzátenném.

Már nem bírok tükörbe nézni.

Vákuumos gépre gondoltam,neten láttam ezt és azt de nem akarok csak úgy pénzt kidobni valamire.

Mármint olyasmire,hogy megvágják a videót hogy működik aztán mikor kipróbálom kamu az egész.

Viszont eddig annyit láttam,hogy lassan de sikerült a csajnak elég fájdalom után egy halom cuccot kiszedni.

Mutatta is a kisgépet hogy mi minden maradt benne...

Illetve szebb lett az arca is sokkal.

Bár kicsit piros.

Tanácstalan vagyok,elegem is van.

Na meg azzal is riogattak,hogy ha nem csinálok vele egy ideig semmit akkor betokozódik,és örökre ott is marad és irány az orvos...

Nem értek túlzottan a témához,ez látszik.

Viszont örülnék,ha erről a kis kütyüről is írna véleményt az,aki próbálta.

Egész tetszetősnek tűnik.


2023. máj. 29. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a gép kamu, nem fog segíteni. Ami müködni fog, ugyanakkor türelem kell a látványos eredményhez, az a tudatos bőrápolás. Ezzel nem csak az aktuális pattanásaidat tudod kezelni, hanem az újabbak kialakulását is meg tudod előzni. Linkelek egy cikket, ami segít, sok hasznos infó van benne összeszedve. A Skinsmart youtube csatornáját is ajánlom ilyen témában.


[link]

2023. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Ne vedd meg ezt a gépet, csak tönkreteszi a bőrödet. Inkább járj rendszeresen JÓ kozmetikushoz, mert a bőrt ki kell tisztítani, és ott legalább hatóanyagokban gazdag termékek kerülnek a bőrödre, amivel gyorsabb és hatékonyabb eredményt lehet elérni mint a bolti dolgokkal.
2023. máj. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a diéta működik. 35 éves nő vagyok. Laktózmentesség,glutén kerülése, vízivás. Vannak ételek,amiben sok az A vitamin: mangó,répa, édesburgonya,ezek szinte kivasalják a bőrt. Húst kb havonta 1x eszek. Időszakos böjtöt csinálok heti 5 nap (nézz utána). Kerülöm a kakaót,csokikat, csípős ételeket,szójaszószt.
2023. máj. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
3-as: mindenki bőre és szervezete más, ha neked ezek váltak be az nem azt jelenti, hogy másnál is ezek fognak működni. Ezért is írtam, hogy JÓ kozmetikust keressen a kérdező, mert ő tudni fogja, hogy mit tegyen, mit kérdezzen.
2023. máj. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a két ujjam, tiszta alkohol, egy injekciós tű meg a napi szolizás vált be. Alkohollal lepucolom a bőrt, szinte csokorban szedem a komedókat, némelyike szabályosan ropog, amikor kinyomom. Majd újabb fertőtlenítés és fekszem be a szoliba. Sokkal kevesebb van azóta, amióta így csinálom. Van, hogy napközben is kinyomom, ha észreveszem. Pattanás nincs, nem hagyom, hogy a komi begyulladjon. Ahogy érzem, hogy picit duzzad a bőr, nyomom is kifelé!
2023. jún. 19. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es, az A vitaminnak mindenkire ugyanolyan hatása van. A kakaós-csokis, zsíros ételek hatása a bőrre szintén közismert. Laktózérzékenysége pedig sokaknak van,még ha nem is vesznek róla tudomást mert enyhék a tünetek (én is ilyen voltam).
2023. jún. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem egészen. Én teljesen az ellentétét csinálom és eszem annak amit írtál, mégsincs a bőrömnek az ég világon semmi baja. Igenis egyénfüggő. Ki erre hajlamos ki arra. Ezért kell mindennek utána járni és kivizsgáltatni a problémát
2023. jún. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!