Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak nők akik azért nem...

Vannak nők akik azért nem mennek strandra mert szőrösek?

Figyelt kérdés
Nekem hormonális okok miatt olyan szőrös a hátsó combom, hogy borotválni se nagyon tudom, mert 2 nap múlva mar nő vissza, és azt nem lehet újra borotválni, mert olyan piros lesz, hogy utána meg amiatt nem mennék strandra. Amikor nagyon látszik a borotva nyoma, az is nagyon csúnya szerintem.

2023. jún. 9. 08:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%

Próbáltad már az epilátor? Az hosszabb ideig tart. Esetleg kozmetikusánál a kiszőkítést?

Volt, hogy én még kisollóval is visszavágtam.


(Nekem nincs hormonális problémám, de mivel fehér bőrű vagyok, a fekete szőrszál nagyon meglátszik rajta.)

2023. jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem voltál gyantáztatni? A leghatékonyabb megoldás a lézer lenne, érdemes elgondolkodni rajt.


Én egyébként más okokból nem járok strandra, de ez a kérdés szempontjából lényegtelen.

2023. jún. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy vannak ilyen nők. Például te is 😉
2023. jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen azért jártak az emberek strandra, hogy kikapcsolódjanak. Ma meg azért, hogy a másikat nézegessék, rosszalló megjegyzéseket formájanak, undorító.
2023. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára vannak, de olyanok is, akik le se ... hogy szőrősek és mennek.
2023. jún. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Vannak, de nyilván eddig is tudtad a választ.
2023. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
É sem szerettem strandra járni pont emiatt,de mát teszek rá.L.
2023. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Volt barátnőm sem szerette a tömött strandokat,mert nagyon szőrös volt a teste. Ha frissen volt borotválva,akkor is lehetett látni,hogy pöttyös és neki szinte mindenhol. Engem nem zavart,de őt igen.
2023. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nekem a szőr nagyon erős, a Gyantátol nagyon vörös lesz a labam, és kb 4 nap után, mire lemegy a vörösség, már jön is a szőr vissza. Epilatorom is van, de azt nem birom ki, nagyon fáj az erős szőr miatt. És attól sokkal pirosabb lesz, és az is pont olyan undorito, mint a szőr
2023. jún. 9. 09:39
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Borotválom minden nap,de estére már így is borostás,nekem is nagyon erős.
2023. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!