Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak nők akik azért nem...

Vannak nők akik azért nem mennek strandra mert szőrösek?

Figyelt kérdés
Nekem hormonális okok miatt olyan szőrös a hátsó combom, hogy borotválni se nagyon tudom, mert 2 nap múlva mar nő vissza, és azt nem lehet újra borotválni, mert olyan piros lesz, hogy utána meg amiatt nem mennék strandra. Amikor nagyon látszik a borotva nyoma, az is nagyon csúnya szerintem.

2023. jún. 9. 08:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Végleges szőrtelenítés
2023. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 NTBS ***** válasza:
Igen vannak.
2023. jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahj igazából annyira mindegy, ki szőrös és ki nem... emiatt nem érdemes kihagyni olyan programokat, amiken amúgy szívesen vennél részt. Egyszerűen úgysem fogsz tudni úgy létezni, hogy valaki ne ítélkezzen feletted valamilyen szempontból. Ilyen a világ. Ha túl kövér vagy, akkor majd azért nem fogsz valakinek tetszeni, ha túl vékony vagy, akkor meg azért. Ha túl sokat sminkelsz, az a baj, ha nem sminkelsz egyáltalán, akkor meg az. Ha túl keveset fed el a ruhád, akkor r*banc vagy, ha túl sokat takar, akkor karótnyelt. Egyszerűbb nem foglalkozni ezzel, és élni az életedet, strandolni, jól érezni magad. Kit érdekel amúgy is, hogy random Karen mit gondol a te szőrödről? Két másodperc múlva már nem is fog rá emlékezni, mert megjelenik valaki, akin tanga van vagy akinek tetkói vannak, és azon fog háborogni...
2023. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Igen.
2023. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Igen,van ilyen
2023. jún. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Rengeteg szőrtelenítési módszer van. Mindegyik jobb, mint a borotva, és sokkal hosszabb távú eredményt adnak. Epilátor vagy gyanta (inkább kozmetikusnál ez utóbbit) a legjobbak. De vehetsz IPL készüléket, kipróbálhatod a lézeres szőrtelenítést (ami azért általában nem végleges).

De nehogymár emiatt ne járj strandra. Ne befolyásoljon ennyire, hogy mit gondolnak rólad mások. Ha idős leszel, beteg, és nem tudsz már strandra menni, akkor nagyon fogod bánni.

2023. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Dávid86 ***** válasza:
Van végleges megoldás is Budapesten, ha érdekel írj, nekem működik. (Nem nő vissza már olyan 2017 óta!)
2023. jún. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!