Epilátor ott lent?

Figyelt kérdés

Van valaki aki epilátorral szőrteleníti az egész intim részt? Már 2x megpróbáltam de egyszerűen nem birom megcsinálni vele annyira fáj gondolom mert eddig csak borotváltam. Kozmetikushoz nem szeretnék menni.

Valakinek valami ötlet?

Van egyáltalán aki így szokta?

Kort is légyszi


16/L



2023. aug. 10. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%

Ha nagyon fáj, akkor ne csináld . Ki fogsz tőle pattogni.


Én borotvát használok.

2023. aug. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Az epillátor nem optimális, mert nem tudod kellöen megfeszíteni a bört, ezért nem a szörszálakat szedi ki, hanem a börödet tépi fel, emellett eleve sok szálat csak eltép, nem húzza ki.

Sokkal kevésbé fájdalmas a gyantázás, ha szakember végzi, otthon magadnak nem igazán tudod, viszont elönye, hogy utána 3-6 hétig sima a felület.

2023. aug. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Hanyagold... Évekkel ezelőtt feltettem itt kérdést, hogy mit nem csinálok jól, vagy én vagyok-e gyenge, hogy egyrészt nem jön, másrészt olyan elbszottan fáj, hogy azt hittem ott helyben hagy el a lélek.


Azt írták gyanta vagy borotva, ez epilálást ők sem élnék túl.

2023. aug. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta epilálom ott is. Egy héten egyszer csinálom. Ilyenkor még viszonylag kicsik a szőrszálak és fürdés után csinálom, mikor felpuhultak a szőrszálak.

Én mindig térdelek közben és megfeszítem a bőrt is. 10 perc után kész az egész. Persze, van amikor jobban fáj, de már számomra ez kibírható.

2023. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Borotváltam eddig, de azt biztos nem fogom tovább. Gyantázni se szeretnék, mert az meg drága ha mindig kozmetikushoz megyek, magamnak meg nem tudom rendesen.

Szóval mindenképpen epilátorral akarom csak jó lenne valami tipp hogy kevésbé fájjon de legrosszabb esetbe beveszek egy fájdalomcsillapítót előtte és valahogy végigszenvedem…

2023. aug. 10. 23:13
 6/21 anonim ***** válasza:
64%

Epilátort intim teruleten konkretan tilos.

Gyantát javaslok, mindenkepp kozmetikussaly foleg az elejen. A bort ket iranybol kell fesziteniy plusz egyel huzni a gyantaty egyedul nem tudod megcsinalni. Akar fel is tepheti a bort.

Ha puhabbak es ritkabbak a szalak akkor lehet probalkozni

2023. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#6

"Epilátort intim teruleten konkretan tilos."


Hol van ez leírva?

Több mint 10 éve használom ott is, és semmi bajom tőle, azt leszámítva, hogy néha fáj. Ennyi.

2023. aug. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7-es és az elején hogy bírtad ki?? Milyen idős vagy hogy ennyi ideje csinálod?
2023. aug. 11. 08:36
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

#8

Fősulis voltam, mikor úgy döntöttem, hogy odalent is el kezdem epilálni, mivel előtte krémmel szőrtelenítettem, csak amikor kezdett visszanőni a szőr, akkor belülről szúrt és nem tudtam ülni normálisan. Előtte is kísérleteztem már vele, de akkor csak pár alkalommal, inkább krémmel szőrtelenítettem. Most 33 éves vagyok. Az elején tükör előtt szőrtelenítettem, míg ráéreztem, hogy hogyan is csináljam. Fürdés utána jobb, mert akkor puhábbak a szőrszálak. 10 perc fájdalom meg nem a világ, legalább is számomra. Így legalább majdnem egy hétig oké, és egyáltalán nem szúr, mikor nő a belső résznél a szőr.

2023. aug. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
7-es/9-es: milyen epilátort használsz? Több fajtát is próbáltam, de nekem mindig csak letépi, nem húzza ki a szőröket.
2023. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!