Epilátor ott lent?

Figyelt kérdés

Van valaki aki epilátorral szőrteleníti az egész intim részt? Már 2x megpróbáltam de egyszerűen nem birom megcsinálni vele annyira fáj gondolom mert eddig csak borotváltam. Kozmetikushoz nem szeretnék menni.

Valakinek valami ötlet?

Van egyáltalán aki így szokta?

Kort is légyszi


16/L



2023. aug. 10. 18:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

#10


Braun silk epil 1370.

Előtte 15 évig is Braunt használtam, csak az sajnos tönkre ment. Nagyon szerettem.

2023. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
100%
Én körübelül másfél hónapja kezdtem el epilálni az intim területet, szintúgy 16 éves vagyok. Addig borotváltam én is, de már kezdtem nagyon unni, hogy alig hogy leszedem már nő vissza és szúr, viszket, kipattog. Gyantázni megpróbáltam itthon viszont az hatalmas macera és nekem nem is müködött. A kozmetikushoz eljárkálás ötlete nem tetszett, sem pénzt sem időt nem akartam külön erre áldozni. Viszont az el kell mondanom, hogy azt a puhaságot amit a borotválással elérsz azt epilálással nem fogod tudni. Már csak azért sem mert a szőrszálak nem egy időben nőnek vissza így lesz olyan, hogy itt ott kicsit érezni fogod, hogy szúr, nem olyan puha. Mindenesetre én áldom az eget, hogy belevágtam. Nekem a motivációm az volt, hogy utazás előtt álltunk s a bikinivonalamat tartósan szerettem volna szőrteleníteni. Na már most, az első ilyen nekifutásom úgy nézett ki, hogy leültem a padlóra, tükröt magam elé raktam, a combjaimat szétterpesztettem amennyire csak tudtam, hogy feszüljön a bőr és elindultam fölülről, mindig feszítettem a bőrt ahogy haladtam. Nekem az első teljes szőrtelenítésem három napba telt, sírtam annyira fájt, próbáltam jegelni is s úgy megpróbálni (ez minimálisan segített). Első nap eljutottam a csiklómig, tovább nem bírtam egyszerűen. Másnap a bikinivonalam, s harmadnap szerintem a legfájdalmasabb része a csikló mellett iletve az ajkak. Elmondhatatlanul fájt, de kibírtam. Neaggódj csak az első fáj ennyire, utána ha nem növeszted újra meg olyan sűrűre, dúsra mint amilyen a borotválás mellett volt akkor nem is fog mégegyszer ennyira fájni. Azóta kb heti egyszer-kétszer attól függően megyek e valahova szoktam átmenni rajta kb 20 perc alatt. Nem nő sok szőr, pláne nem is látványosan. Összességében én azt mondanám -bár nem tudom neked mekkora a fájdalomküszöböd- csináld, megéri!
2023. aug. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12-es én nem tudom te ezt hogy a f…ba bírod ki

Ma újra elkezdtem és a bikinivonalamat tudtam megcsinálni nagy nehezen de ennyi. Holnap megpróbálom a többi részt, valahogy meglesz az is mert eléggé elszánt vagyok de ezek szerint másnak se kellemesebb. Utána meg jöhet majd a hónalj …

2023. aug. 11. 23:17
 14/21 anonim ***** válasza:
11-es. Köszi, a 10-es voltam!
2023. aug. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon nem bírod a fájdalmat, vegyél be előtte egy fájdalomcsillapítót pl. algoflex vagy advil.


Amúgy én is a kozmetikust ajánlom. Annak idején állandóan szenvedtem otthon a szőrrel. Nagy nehezen rászántam magam és elmentem kozmetikushoz, hibátlanul szőrtelen lett mindenhol, nem is fájt annyira. Mennyi most egy intim, 3000? Heti 750 Ft ha kiszámolod. Ennyit bőven megér.

2023. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
15ös mikor voltál? Ahol én láttam 7-8 ezer forint most, az meg elég sok.
2023. aug. 12. 13:57
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

12 éves korom óta borotválkozok. Úgy ahogy leszedte a szőrt, de utána mindig kipattogtam. Heti egynél gyakrabban nem lehetett borotválkozni.

Nyáron elmentem dolgozni, kis pénzre szert tettem, ismerőstől megvettem a használt lumea ipl gépét. Hát döbbenet. Sötét és erős a szőröm, már első alkalom után foltokban nem nőtt vissza. Eddig 4x használtam és alig vagyok szőrös. Leborotválom és nincs semmi benövés, mindenhol szép a bőr másnap is 😊

Kicsi vékony szőrök nőnek vissza, nem viszket, nem piros. Már a mostani eredménnyel is nagyon elégedett vagyok.

18L

2023. aug. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Attól függ hova mész gyantára. Felkapott pesti szalonban 7000-8000, vidéken fele ennyi.

Régen jártam én is, de mostanában már IPL-t használok.

2023. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én megőrülnék a fájdalomtól, még a gondolattól is kiráz a hideg.

Sztem barátkozz meg a kozmetikus gondolatával.

2023. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

El se hiszem de kész lettem!! Pénteken a bikinivonalon aztán szombat vasárnap meg ma a többi részen is megcsináltam! Az volt a titok hogy mindig csak egy kis részt csináltam meg és utána pihentem kicsit aztán újra és így sikerült a 3 nap alatt nekem is. Remélem következőre nem lesz ilyen fájdalmas már és akkor innentől csak epilátorozok ott is mert amúgy az eredmény megérte sztem

Aki mondta hogy nem lehet azoknak üzenem hogy kitartás mert amúgy tényleg meg lehet csinálni!!

2023. aug. 14. 16:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!