Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hogy állna egy...

Szerintetek hogy állna egy punktaraj egy egyetemista srácnak?

Figyelt kérdés

Régebb még lehetett látni ilyen embereket egy-két helyen az utcán, de mára már szinte senki sincs. Akkor valahogy nem tetszett, de most valamiért egyre jobban vágyom rá. Szerintetek hogy nézne ki? Mennyire szólnának vagy botránkoznának meg az emberek érte? Am valamiért nekem b@ssza a csőrömet, hogy normálisan kell kinézni, különben mások beszólnak vagy piszkálják érte az embert. És így mindenki olyan egyformának tűnik.

Ja egyébként nem feltétlenül arra a felállóra gondoltam, amit zselézni kell, hanem így 1-2 centis és csak középen persze, oldalra meg kopasz. Bár az a felálló kakasfej is jól néz ki sztem, csak sokat kell zselézni meg foglalkozni vele.

Vélemény akkor a punktarajról?


2010. okt. 15. 19:13
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem feltűnösködni szeretnék, csak inkább úgy jól esne.
2010. okt. 15. 19:14
 2/10 anonim ***** válasza:
a sapka lelapítaná úgyis! :-)
2010. okt. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztosan megszólnának érte.Nekem személy szerint tetszik az egyediség és semmi bajom vele,de gondold meg,sok a rosszindulatú ember.

Én elég extrémen öltözködtem anno és kaptam érte-hideget meleget.

De ha téged nem zavarna és így éreznéd jól magad akkor mért ne...ugyis hamar megnő ha nem tetszik:)

2010. okt. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
hú én imádom a tarajos pasikat, szoktam is látni, és csorgatni a nyálam rájuk, de tényleg csak az igazi punkokra, annyira jólnéznek ki, csak sajnos az igaziak igénytelenek is:D de ettőlfüggetlenül szexi. szerintem az néz ki jól ha oldalt levan nyirva, felül meg olyan 10-20centi, és hátul pl összetudod fogni gumival. 21/L
2010. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Lin, nekem is van ilyen extrém öltözködős hajlamom, bár inkább a vicces dolgokat szeretem. Neked miket szóltak be? Rám eddig még csak furán néztek, bár pár hülye középiskolás mintha próbálna kötözködni a buszmegállóban, de úgy am a sulimon belül inkább viccesnek találják és nem bántanak. (félre ne értsd, nem úgy értem az extrém öltözködést, hogy fenekemen kivágott bőrnadrág :D)


Am nem vagyok punk, meg olyan igénytelennek sem érzem magam, inkább csak úgy mert ez tetszik most. Talán azért vágyom rá, mert úgy érzem kicsit elrettentő lenne a kisugárzásom, de ezt pólókkal lehet ellensúlyozni :D.


Nem szeretném összefogni, szal ilyen 1-2 centis lenne az egész és oldalt meg tök kopasz. Erre gondoltam, de hát én is tartok tőle, hogy szekálnának, mert ez társadalmilag nem elfogadott, hogy valaki kipróbáljon egy új öltözködési vagy hajviseleti stílust, amit senki más. (bezzeg ha primitív droid lennék, azzal senkinek nem lenne semmi baja)


Kösz a válaszokat

2010. okt. 15. 20:54
 6/10 Dancsibácsi! ***** válasza:
80%

1-2 centi sztem annyira nem feltűnő, az nem is punk, manapság minden diszkósnak olyan van. Inkább az olyan 5-10 centi a punkos, de biztos van aki jobban tudja. Azt sem kell amúgy zselézni, veszel egy flakon erős hajlakkot, (fekete taftot ajánlom) , az 6-800ft, és kb 2 hétig elvagy vele, meg kb 5 percig tart amíg megcsinálod. Lehet h így drágának tűnik, de más dupla ennyit költ pl cigire 2 hét alatt. Nah a témához visszatérve: a magyar átlag ember meg fog szólni még azért is, ha csak egy nagyon kicsit is különbözöl az átlagtól(pl ha neked nem adidas cipőd van hanem converse, vagy ha nem rövid a hajad, akkor bu.zi vagy) és ez nem fog egváltozni. A külföldiek nem véletlenül mondják(teljesen jogosan) hogy a legtöbb magyar bunkó paraszt. Engem is idegesít hogy ha nem a társadalom által előírt hajat/ruhát hordom, akkor egy köcsög vagyok, de sajnos ez nem fog változni. Nekem pl fullra tetszik a taraj, csak nekem nem állna jól.

Szerintem csak akkor vágass ilyen hajat ha nem zavar ha beszólnak.

2010. okt. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ja igen, ez nekem is feltűnt. Hát sajnos ilyen lett ez a társadalom. Olyan jó kis birkanyáj. Am sztem főleg az átlag műveletlenség és intelligencia hiány okozza ezt. Pl egy egyetemi profot tuti nem érdekel, hogy öltözködöm, vagy milyen hosszú a hajam, vagy milyen színű vagy milyen tarajam van, csak az érdekli mit tudok. De az ilyen kis primitív bunkó az tuti fennakadna rajta. Egyszer olvastam valamit egy fórumon vagy hol, hogy ennek a földhözragadtságnak valszeg az az oka, hogy még a kommunista rendszerből maradt benne az emberekben, hogy jobb nem kitűnni az emberek között és viselkedjenek átlagosan. Aztán ők is így nevelték fel a gyerekeiket. Mostmár meg kezd kinyílni egy-két ember csipája, de sajnos a legtöbben még mindig primitívek maradtak.

Ja és vicces, mert a keresztapám meg phd-s mérnök és most mondta nekem a nyáron, hogy akarna tetováltatni a karjára két kigyót, aztán a felesége nem engedte. De lehet csak poénból mondta.

2010. okt. 15. 22:15
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát én fekete szagatott harisnyát,fekete nacit csüngős fémekkel meg lógós madzagokkal,fekete haj,smink,de volt olyan is ,hogy felemás cipőt vettem fel:D(ez azért már brutális volt,nem is tenném meg már)Sok kitűző,nadrágtartó meg mindenféle dolog..olyan is volt,hogy fél oldalt legépeltem a hajam(fodrász vagyok:)

Na mindegy szóval volt olyan aki azt mondta jó dolog,hogy felvállalom magam és nem érdekel más véleménye,egyedi vagyok.De sokan az utcán mutogattak rám,(Nem a feltünés miatt öltözködtem így,csak nem akartam beállni a sorba és ez tetszett)beszóltak,hogy boszorkány pl.(ez lányokra volt jellemző)mindenki megbámult a buszon,az öreg nénik ugy néztek mintha gyilkos lennék minimum,de sorozatgyilkos ám!:D

Tele voltam piercingel.Azért láttam,hogy alahol tartottak is tőlem.

Hát gyökeres változáson mentem keresztül,most külsőleg elég nőcisen öltözködöm,nem maradt piercingem,csak a tetkóim vannak meg,de nem bánom:)

Azt mondom nem bánom,hogy volt egy ilyen szakasza az életemnek,mert jó volt erről az oldalról szemlélni a világot,kicsit kilógni tudni,hogy a pasik nem a miniszoknyám meg a magassarkú miatt beszélnek velem,hanem magamért,a lányok pedig igazi barátok akik felvállalnak még így is.Néha élveztem ha láttam,mennyire megrögönyödnek az emberek ,néha rosszabb napokon irtóra idegesített.

Ebben az időben jöttem össze a párommal és őt elvileg ez fogta meg bennem(a stílusom.Hozzátenném ő teljesen normális:)

Hát azért így jobban érzem magam most ha össze kellene hasonlítanom.Sok helyen hátrány volt a külsőm.

De mai napig szeretem az extrém dolgokat csak mostmár visszafogom magam.

Szerintem amit Te szeretnél az még nem olyan drasztikus.Próbáld ki,olyan rövid az élet,mindent ki kell próbálni:D Aztán meg hátha abban találod meg magad.

Majd írd meg ha esetleg megcsináltatod:)

2010. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sztem megcsináltatom, de majd egy kicsit később, talán 1-2 év múlva. Igen, én is valahogy így vagyok vele ahogy mondtad, hogy nem feltűnni akarok, hanem nem akarok beállni a sorba. Mér a felemás cipővel mi a baj? Jó mondjuk kicsit egészségtelen. Én cipőfűzőként szoktam ilyen felemás dolgokat tenni, de ha pl ugyanolyan lenne a csuka tipusa meg szerkezete, csak a színei különböznének akkor én tuti felvenném. Bár sztem inkább bolondnak nézek ki mint félelmetesnek, nekem is feltűnt, hogy nem nagyon ülnek mellém idősek a buszon. Ma is csak akkor ült le a nénike, ha leszáltam. Ja am nem ilyen stílusú vagyok mint te, de valemennyire én is kilógok. A piercingek meg tetkók nem jönnek be nekem, de ha valaki így érzi jól magát, akkor mért ne. Nekem abból van elegem, hogy olyan az egész, mintha mindenki meg akarna felelni az átlag elvárásoknak, mert ha nem, akkor.... akkor mi lesz?:D Na és ebből van elegem. Aszem ez nekem most a lázadó korszakom. Csak későn kezdődött, amikor már mindenki "normálisan" viselkedik.
2010. okt. 15. 23:32
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
Ne csinalj magadbol bohocot.
2010. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!