Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mukorom allergia elmulhat?

Mukorom allergia elmulhat?

Figyelt kérdés
evek ota kormoshoz jartam azonban tavaly elott ev elejen elmentem egyik baratnomhoz koromre es allergias reakcio lepett fel miutan kesz lett a kormom. Azota visszamentem a regi kormosomhoz, probalkoztunk sima gel lakkal is, zselevel is, volt olyan is hogy csak az egyik kormomre raktuk hogy megnezzuk ki jon e,nem jott ki es miutan felkerult az osszes kormomre mar aznap este jelentkezett megint a kormon menten vegig a viszketes es pirosodas. Azt hallottam valakitol hogy ez el is mulhat, abban az idoszakban csak avval az anyaggal pillanatnyilag megtelt a szervezetem es azert lepett fel az allergias reakcio.. de azota 2 eve nem probalkoztam vele.. most ujra eszembejutott hogy megprobalhatnam, lehet elmult.Valaki aki jart hasonloan vagy egy kicsit konyit hozza tudna segiteni?

#allergia #műköröm #mukoromallergia
2023. aug. 23. 10:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagyon mű dolog. Nekem mikor volt csúnyák voltak a körmeim. Amikor csak lakkoztam besárgultak. Évek óta nem csinálom mert olvastam hogy milyen káros anyagok vannak benne. Mondjuk nekem nagyon hosszúra megnő. Már megbaratkoztam vele így. Ha ennyire allergiás vagy rá nem biztos h jó ötlet. Hajfestekre is szokták az lenni.
2023. aug. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!