Hajmosás szappannal?

Figyelt kérdés
Nagyon lassan nől a hajam, illetve fel is bongyolodott a vége, szóval gyanakszom az sls-re vagy legalábbis nem tudom fejből, valamilyen szulfát, és nem találtam olyan (olcsó) sampont, amiben nincs. Azon gyanakszom, nagyon nagy butaság lenne szappannal megmosni? Tudtommal abban nincsen...

2023. okt. 2. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne, attól habzik.
2023. okt. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A szappan rosszabb lenne. Próbálj ki inkább szulfátmentes sampont, ami legalább hajra lett kitalálva. Sajátmárkás termékekből (pl. dm-ben a balea) is van ilyen, az olcsó is. Nekem mondjuk nem jött be, de sokan dícsérik, hogy az árához képest milyen jó.
2023. okt. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Lidl cien sampon nekem bevált
2023. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A sajátmárkás termékek tényleg sokszor szulfátmentesek.

Már a kettes válaszoló említette előttem, de mivel unatkozok, ezért keresgéltem, és a DM-ben konkrétan ezek a szulfátmentes samponok:

[link]


Beállítottam szűrőt a szulfátmentesre, nem tudom, hogy neked is úgy fogja-e bedobni, de ha esetleg nem, akkor állítsd be a a "terméktulajdonságoknál". Szóval azért eléggé olcsók a Balea termékei. Viszont a Balea is olyan, hogy sokaknak beválik, sokaknak nem, szóval kitudja neked mi lesz a véleményed.

2023. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4-es vagyok. Az első mondatom az így belegondolva erős túlzás volt, inkább visszavonom. :D
2023. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Svájc válasza:
Alverde a DM ben azok a natúr kozmetikumok ott..ám van igazi házi hajmosó szappan ami a legjobb lenne. Sőt hajnövekedésre nézd meg az indiai hajápoló gyógynövény porokat úgy mint Amla, Bhringraj, Tulsi, Shatavari ezek egyben itt például. Én már szappanba is raktam. [link]
2023. okt. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!