Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiak! Nektek mennyi idő...

Férfiak! Nektek mennyi idő után terjedt el az őszülés szakálnál?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok. A szakálamban találtam 1 db teljesen ősz szőrt. Máshol még nincs, a hajam sem őszül. Kisebb panikrohammal indult a napom. :)

Tudom, genetika, de nektek mennyi idő után terjedt el, amikor megtaláltátok az első ősz hajszálat/szőrt? Remélem legalább 34 éves koromig nem fog nagyon elterjedni...


2023. okt. 7. 12:51
 1/3 anonim válasza:
Pedig menő az őszülő szakáll🤘
2023. okt. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, idővel megbarátkozok vele, most csak szimplán rátett arra a tényre, hogy 3 napja töltöttem be a 30-at, amitől már tizenéves korom óta tartok valamilyen szinten. 🤷🏻‍♂️
2023. okt. 7. 13:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Talán olyan 32 körül láthattam meg az első szálakat? Azóta már látványosabban őszül a szakállam is néhol, de nekem nincs vele bajom így 35 felett. Ilyen rövidebb borostaként meg max pár naposan szoktam hordani, látszódik de szerintem van így egy ilyen realebb, viharvertebb zordabb férfias hatásom ami sokkal jobban passzol a jelenhez. 30 és főleg 35 felett már nem vagyunk gyerekek :) Hanem sokmindent megélt, sokszor igencsak kemény veteránok. Viseld büszkén, és sok nő szerint igenis szexi.
2023. okt. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!