Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg nagyon csúnya, vagy...

Tényleg nagyon csúnya, vagy csak számomra az?

Figyelt kérdés
Most töltöttem a 21-et, és már egy ideje őszülök. Kb 17 éves korom óta, azonban ez egy időben lelassulni látszott. Majd 20 évesen ismét beindult, mostanra pedig már rengeteg ezüst szál van a hajamban, ami nagyon jól látszik a sötét hajszínem miatt. Annyira rosszul érint, hogy azt hihetetlen…Igazából az égvilágon semmi bajom nem lenne az őszüléssel, ha nem a fiatal éveimben érintene. Még tetszene is talán ha már 30 lennék, de szörnyen szégyellem hogy ilyen hamar elkezdődött. A festéktől pedig félek, mert nem akarom roncsolni a hajamat vele, hiszen annyit törődtem vele, hogy igazán szépek a végei. Nagyon ronda ha valaki ilyen korán kezd őszülni? Hogy lehet ezt elfogadni? Van valaki hasonló cipőben? Előre is köszi!

nov. 9. 17:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Semmi baj nem lenne az oszulessel de téged ez már már betegesen zavar. Fesd be. Jobban jársz. Károsodni nem fog a hajad tőle.
nov. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, először is: ez távolról sem olyan taszító, mint amilyennek te most gondolod.

Másrészt: ez nem olyan ritka dolog ám, és ami megnyugtató, hogy ilyenkor rendszerint megáll egy szinten az őszülés, és majd tizenekárhány év múlva fog csak láthatóan újra felerősödni.

Egyébként meg ebben semmi szégyellni való sincs.

nov. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem fogja tönkretenni a festék a hajad, hogyha jó szakemberre bízod. Nekem javított a hajam állapotán még hosszútávon is.
nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátom is őszül, mondjuk ő idősebb kicsit (28), de neki jól is áll. Már nem zavarja.

De ha téged zavar, a festés nem egy rossz ötlet, csak tényleg bízd szakemberre. Manapság már férfiak is járnak festetni a hajukat, nem csak őszülés miatt.

nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
szerintem nem az van hogy öregszel, inkább az hogy nem vagy teljesen egészséges vagy ilyesmi
nov. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Mostanában divat a fehéres hajszín, nem? Szerintem nem csúnya, inkább különleges és egyedi. Én is őszülök kb egy éve (anyai ágon örököltem), viszont nekem hosszabb a hajam, így nem látszik..

20L

nov. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ennyi idősen már kopaszodtam. Bár csak őszültem volna...
nov. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!