Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kondis fiúk, ti miért borotvál...

Kondis fiúk, ti miért borotváljátok a hónaljatokat? Külföldi kondis influencerek körében azt látom, hogy nagyon kevesen borotválják. Illetve ti a farkatok körül is csupaszítjátok egyúttal?

Figyelt kérdés
Én két éve járok kondizni és nem borotválom a hónaljam. Azt látom, hogy itthon nagyon kevesen vagyok a konditerembe, akik meghagyják szőrösen főleg az én 20-30 közötti korosztályomba. Miért lehet ekkora eltérés külfölddel?

jan. 15. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Borotválom mert jobban néz ki, ápolt. Farkam körül is,ha van épp csajom
jan. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tom mit láttál instán meg mit nem.


Én külföldön élek, itt is a konditerem 90% borotválja, különösen a fiatalabbak.


Aki meg profi testépítő az meg mindenhol gyantáztat, mert ott verseny követelmény.



Praktikusabb is, mert ha leizzadsz, a csupaszt egy törléssel szárazra lehet törölni, nem kell két szett közt azon aggódni, hogy csöpögsz-e.

jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

A hónaljam leborotváltam mert... hát jó kérdés. Láttam, hogy más is leszedi. Megszoktam.

A szerszámot a csajom kedvéért borotválom, régebben csak lenyestem a nagy bozótból ha épp eszembe jutott.


Voltam 2 hétig haveroknál Párizsban, hát ott még a napi fürdés sem annyira divat, nemhogy a borotválás. Nyáron!

jan. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én és haverjaim mind borotváljuk mert nem büdösödik úgy be és a stift is rendesen felvihető rá.

De az 50es korosztálynál is látni hogy borotválják.

jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el hogy nem veszed észre azt hogy ha már kicsit is nő a szőr sokkal jobban büdösödik!
jan. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
A kondiban az ilyen állatok miatt van néha erős kanszag! Nem otthon vagy!
jan. 16. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van olyan nő influenszer is, aki nem borotválja, attól még nem követendő példa. Én így nőttem fel, megszoktam, undorodnék magamtól, ha hónaljkutyám lenne.
jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nekem nem büdös az izzadságom. Sőt azt vettem észre, amikor egyszer egyszer leborotváltam, hogy szőrtelenül végig csorig az izzadság az oldalom, ami engem zavart. Ha viszont szőrös akkor nem, mert a hónaljszőr megakadályozza. Minden kondizás után megfürdök.


A fanszőröm én is leborotválom heti 2x, mert van barátnőm és kellemesebb orálnál meg jobban tetszik nekik, ha csupasz. Eddig amikor nem voltam kapcsolatban nem foglalkoztama fanszőrrel.

jan. 17. 17:07
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk amerikai, brit, vagy nálunk az olasz gym influencereknél nem szokás borotválni. De itt Budapesten feltűnt, hogy alig van akinek szőrös a 30 alatti korosztályban. Elég jó kondiban vagyok és azt mondom nem néz ki annyira gusztustalanul, mint sokan mondják
jan. 17. 17:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Gyerekkorom óta nem tartom esztétikusnak a kutyát, 18 éves koromban kezdtem leszedni, most 39 éves vagyok. Emellett meglehetősen "férfias" (értsd: büdös, mint a pézsma patkány) szagom van, ha egy kicsit is hosszabb, aminek nem teszem ki a környezetemet, illetve magamat sem. Ugyanis én magam is érzem olyankor a saját szagomat.
jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!