Női bajusz, borotva?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve naponta vagy minden másnap borotválom a bajszomat, próbálkoztam már itthon gyantával, de sose jött még össze eddig. :S Mit csináljak? Ha elmegyek kozmetikushoz ő letudja gyantázni? És az nem baj, ha csak 1-2 mm-es, mert nem akarom azért 1 hétig meghagyni... :S Tudom, el se kellett volna kezdjem borotvával, már meg is bántam.
2010. okt. 23. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

van arcgyanta. am kozmetikus is meg tudja csinálni. borotvát sürgősen felejtsd el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vagy szőkítővel szőkítsd ki, és úgy nem látszik.

2010. okt. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én szőkíteni szoktam, próbáld ki egyszer, hátha bejön neked is!
2010. okt. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia! Gondolom rendesen megerősödött a szőr.. Pont ma válaszoltam egy bajuszgyantás kérdésre, de ide is leírom, a gyantától meg fog ritkulni. Kozmetikus is megcsinálja természetesen, de én saját tapasztalat szerint jobban szeretem magamnak. DM-ben lehet venni arcgyantát, kis csíkok, pont bajuszra "méretezve". Sokféle van, de a rózsaszínt találtam a legjobbnak (amin a gyantacsík rózsaszín, egy kicsit erősebb mint a többi). Az erős szálakat, amik feketék, otthon nem biztos, hogy ki tudod szedni, mikor még 1-2mm-sek. Azt kozmetikus viszont simán kiszedi.

Még egy ideillő dolog: anno nővérem is leborotválta a bajszát, mikor még olyan 12-14 éves volt, neki is rendesen megerősödött, de a gyantától a nagy fekete erős szálak neki is elmúltak, persze azért nem lettek belőle pihék a több év gyantázás után sem.

2010. okt. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

jézusom!!!

már ne haragudj de nagyon elcs*szted az egészet... 3 éve ?? jézusom!!! hs megvárnád míg kinőne be is fonhatnád! azonnal felejtsd el! én is bajszos vagyok az elején gyantáztam (hideggyanta) de megerősítette és ha nem volt itthon éppen gyanta akkor egyszer egyszer leborotváltam de nagyon megbántam mert nagyon mererősíti!! nagyon nagyon!! most szőrtelenítőkrémet használok kb 1 hónapja, nagyon jól használ, nem erősíti a szőrt mert nem elvágja a szőrt hanem csak feloldja a szőrszálakat ... hetente kell csak használni mivel kb a 7. napra lesz egy kicsit láható a ,,borosta", éss én már akkor kenek újra rá.. amúgy amiíg megnő a rendes hosszára szerintem megvan 2 hét is de még sosem hagytam hogy megnőjön..


a borotvát sürgősen felejtsd el... EGYSZER gyantáztasd le kozmetikussan (de kozmetikussal!!)hogy egyszer ,,gyökerestül" ki legyen szedve és onnantól kezdve szőrtelenítő krém... nagyon elrontottad az egészet a borotvával!!!! ha megvárod mig kinő nem erős??


amúgy én is bajuszos vok szóval..

2010. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is arra gondoltam, hogy először mindenképpen elmegyek egy kozmetikushoz és akkor utána megpróbálkozom a szőrtelenítő krémmel!:)
2010. okt. 23. 18:37
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként én is arcgyantát használtam, és az is rózsaszín-fehér dobozos, a Dm-be vettem, de mégsem sikerült leszedjem a szőrszálakat.. :S Maximum 1-2 ha lejött.
2010. okt. 23. 18:37
 7/13 anonim ***** válasza:
én epilálom már vagy 1 éve és egyre kevesebb van és az is vékony!nekem bevált!
2010. okt. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
mivel lehet kiszőkítteni?
2011. febr. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
én epilálom mert azt olvastam az elvékonyítja a szálakat. pár hónapja kezdtem el és már nem olyan vastag mint elötte.
2011. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én Tweeze-t használok, ami ugyanaz, mint a Teleshop-os Wizzit. :)
2011. márc. 4. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!