KezdƑoldal » SzĂ©psĂ©g Ă©s divat » BƑr- Ă©s hajĂĄpolĂĄs » 💙HajszĂ­nezƑ! Mit csinĂĄlok...

💙HajszínezƑ! Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Teljes szƑkĂ­tĂ©s utĂĄn (6 hĂłnapja) crazy colort hasznĂĄlva befestettem a hajam, gyönyörƱ mĂ©ly kĂ©k szĂ­ne volt.

LenövĂ©s Ășjra le lett szƑkĂ­tve (professzionĂĄlis termĂ©kek et hasznĂĄlok mindig) , ugyan azt a festĂ©ket hasznĂĄlva rĂĄ, az eredmĂ©ny zöldes lett Ă©s fakĂł.

MĂĄr több kĂ©k szinezƑt, kĂ©k ĂĄrnyalatot kiprĂłbĂĄltam, lilĂĄsat is, hogy kiĂŒsse a sĂĄrgĂĄt, nem sikerĂŒlt. LegutĂłbb zafĂ­r kĂ©k crazy colort hasznĂĄltam az egĂ©szre, a vĂ©ge (elsƑ szƑkĂ­tĂ©s rĂ©sze) gyönyörƱ sötĂ©t kĂ©k lett, a kĂ©tszeres lenövĂ©sem pedig alig kĂ©k , kĂ©keszöld,fakĂł.

Nem roncsolta a hajam a szƑkĂ­tĂ©s.

Plusz egy barĂĄtnƑm is kĂ©k hajjal, ugyan ezzel a jelensĂ©ggel kĂŒzd. Valaki tudna felvilĂĄgosĂ­tĂĄst adni, hogyan lehetne egysĂ©ges szĂ­nt elĂ©rni?


febr. 22. 17:54
 1/4 anonim ***** vĂĄlasza:
A lenövés utån nem lett volna szabad szökíteni
febr. 22. 18:51
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/4 anonim ***** vĂĄlasza:
A crazy color ilyen.
febr. 22. 18:56
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/4 A kĂ©rdezƑ kommentje:

1- csak a lenövĂ©s lett szƑkĂ­tve, miĂ©rt mondod ?


2- a hajam többi rĂ©szĂ©n mindig a kĂ­vĂĄnt tĂłnus jelenik meg, csak az "Ășj rĂ©szĂ©n" nem , akĂĄr hĂĄnyszor kenem rĂĄ

febr. 22. 19:30
 4/4 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Mert a szƑke rĂ©sz mĂĄr szĂ©troncsolĂłdott Ă©s a roncsolt haj ezerszer jobban felveszi a szint. Pl nekem rĂ©gebben roncsolt hajam volt Ă©s a vilĂĄgosbarna szinezƑ feketĂ©re fogta be.

Az Ășj rĂ©sz,ajol lenƑtt,mĂ©g nincs Ășgy szĂ©tmaratva peroxiddal,mint a hajad többi rĂ©sze,ott kevesbĂ© fogja be.

febr. 23. 16:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!