Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a hajmosás fèsűles...

Szerintetek a hajmosás fèsűles vasalàs után ami egy hèten 1 szer van sok a 100 szál haj?

Figyelt kérdés

Ennél a hosszu hajnál sok az a mennyisèg töltök fel kèpet.

Hajmosás 6 naponta 100 szál ès egy nap kb 30 szál.



márc. 1. 12:53
A kérdező szavazást indított:
#hajhullas
#mennyi
#tsh
#hashimito
#fodrasz
4 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért van a szavazásban hashimito? Hashimoto-ra gondolsz? Lehet ezer ok is mögötte, PCOS, mandulagyulladás, vitaminhiány… meg ilyenek, de a szakértők szerint napi! 60-100 szál elvesztése még természetes. Ha nagyon aggódsz, kérj a háziorvosodtól laborbeutalót!
márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Naponta körülbelül 70-100 hajszálat vesztítünk, ez normálisnak számít. Ha ennél többet, akkor az már kóros hajhullás, amivel szakorvoshoz kell fordulni. "


Látom, Google nem a barátod. 🤦🫤

márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Bocsi nem tudom hogy lett itt szavazás lehet elnyomtam valamit.

Igen pm alulmukodesem plussz hashimotom van. 24 es tsh ròl indultam novemberben.

Lassan emelünk hormont most 88 mkg ot szedek legutobbi eredmènyem 4.9 volt. A hajhullás csökkent de mèg mindig 100 koruli hajmosas plussz a napi.

márc. 1. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Napi 100 normális
márc. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
100 szàl?
márc. 2. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!