Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez a stílus és hossz arra...

Ez a stílus és hossz arra utal, hogy növeszti?

Figyelt kérdés

Nem a véleményével és a közéleti szerepével foglalkozik a kérdés, kizárólag külsejével.



https://www.youtube.com/watch?v=12JY1P1PUHA&t=18s



márc. 27. 14:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, növeszti,
nem növeszti, majd visszavágja.
ki tudja...
14 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
?? Semmire nem utal sem a stílus, sem a hossz. Aznap ilyen hosszú és stílusú volt a haja, pont ennyit érdemes leszűrni belőle. :)
márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó.

Mióta az áll alá érő haját levágatta, kb most a leghosszabb a haja, ezért gondoltam, hogy növeszti.

márc. 28. 19:07
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Több mint két éve volt a híres hajvágós videója, de azóta többször visszavágatta rövidre. Ha igazán növeszteni akarta volna, akkor azóta már váll alá érne a haja. Lehet most jött el az az időszak, hogy inkább megnöveszti
ápr. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#3

"Lehet most jött el az az időszak, hogy inkább megnöveszti." Nekem is így tűnik.

ápr. 11. 23:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, de nem hinném, hogy hosszúra akarja, szerintem ugyanúgy vissza fogja vágni rövidre.
ápr. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5

"szerintem ugyanúgy vissza fogja vágni rövidre."

Kétlem, inkább olyan áll alá érő lesz majd újévre, de kiderül majd :)

ápr. 13. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!