Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lenne a megfelelő választás?

Mi lenne a megfelelő választás?

Figyelt kérdés

milyen fonásokat/felcsatolásokat tudnátok ajánlani egy gálára? nem is annyira gála ez, lesz disco is és hasonlók, tehát ha 'esküvői' frizurával megyek be az túlzás, viszont egy konty sem elég. ti mit javasolnátok? légyszi képet is linkeljetek ha tudtok!

15/L


2010. nov. 15. 15:26
 1/4 henrikzoon ***** válasza:
Én inkább csat és fonás helyet hajformázást javasolnék, így bármilyen elegáns frizurát elkészíthetsz, de ha a csökken a rendezvény színvonala pár mozdulattal hozzáidomíthatod a frizurádat. ajánlom a modellező krémet mert ezzel a már fixált haj is ismét könnyen alakítható.
2010. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link] (innen a felső sor középső tetszik nagyon)


igaz, hogy ezek esküvői frizuk, de mégsem azok a fajták, amelyekről ordít, hogy esküvői.


alig várom, hogy legyen valami és meg csináltathassam ilyenre:P

2010. nov. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a másodikon nekem is nagyon bejön a fölső sor középső :) és szerinted ezt csak fodrász tudja nekem megcsinálni vagy esetleg valahogy én is megcsinálhatnám valahogy? :) (alapból van néhány hullám a hajamba, és nem kell neki sokat könyörögni, hogy teljesen hullámos legyen :P)
2010. nov. 15. 18:06
 4/4 anonim ***** válasza:

második vagyok! nekem is az tetszik leginkább:)

én azt javaslom, hogy inkább bízd fodrászra, mert neked lesz kellemetlen, ha esetleg a gálán szét csúszik és helyre kell hozni a mosdóban:) a fodrász jobban és tartósabban le tudja fixálni szerintem.


hogy, hogyan kell elkészíteni fogalmam sincs:S

gondolom hullám csatokkal, lakkal, főleg ugye fejtető részen olyan kis különleges, és nem hinném,hogy könnyű otthon egy ilyet kreálni:P

2010. nov. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!