Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az, hogy amikor...

Miért van az, hogy amikor kevesebb arcápoló terméket használok (pl. csak arctejet), sokkal szebb a bőröm, mint amikor tonikot is, szemkörnyékápolót stb. használok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

logikus :D

nem kell sok szar,elég egy kevés hidratáló.

én arc radirt használok,utána le mosom tonikal és utána ásvány vizel,és ennyi. hetente 1x az arc radir :D

2010. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha túl sok dolgot kensz az arcodra, telítődik, és pattanásos lehet.

Itt is érvényes a kevesebb, több elv.

2010. dec. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyszerre sok krémet kensz fel, az nagyon eltömíti a pórusaidat. Akkor pedig pattanásos, és csúnya lesz a bőröd. Én csak tisztítom és ha kell(kiszárad a bőröm), akkor krémezek. Tonikot pedig csak minden sminklemosás után használok.

17L

2010. dec. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sminklemosás után habos arctisztító,megtörlöm,tonik,és krém. Ezt minden nap.Sminklemosás utána mindenképp arcot kell tisztítani, mert zsíros,olajos. Tonikot nem mindig használok,de pl. szemöldökszedés után jól megnyugtatja a bőrt.Krém pedig a száraz bőröm miatt. Ja,és kb 2hetente arcradír
2010. dec. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!