Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestés előtt hajmosás?

Hajfestés előtt hajmosás?

Figyelt kérdés

Elvileg azt írják,hogy nem "szabad", de holnap festetném és az elmúlt két napban elég sok lakkot raktam rá! Azt se mossam ki? Nem fogja be attól kevésbé?

Illetve sok helyen olvasom,hogy a sötétbarna festéktől feketék lettek. Én most szeretném szőke-barna melíros hajamat egy színű sötétbarnára festeni, de azért feketét nem szeretnék. Milyen festéket vegyek akkor?

köszi


2010. dec. 21. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:

kedves kérdező!

én is egyszer befestettem a hajam szőkéről, barnára és vörös lett belőle. ilyen padlizsán vörös, úgyhogy nem ajánlatos, inkább fodrászhoz menj el, sokkal olcsóbban megúszod így, mivel ha othhon fested be a hajad, valószínűleg ki fog egy idő után hullani! És igen, jól hallottad, festés elött 3 napig nem szabad hajat mosni, mert különben nagyon károsítja a festék a hajat!!! de vízzel nyugodtan kimoshatod a hajlakkot a frizurádból, viszont utána ne merészelj hajszárítóval hajat szárítani.

Üdv: hajszobrász

2010. dec. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!

Az egyik ok, amiért nem a fodrászom csinálja,hogy iszonyat drágán dolgozik! Ezzel nincs is gond, mert szépen dolgozik. Most viszont a legutolsó melírom nagyon elcseszte. Direkt azért akartam nagyon sötétbarnát rakatni bele, hogy mielőtt egyszínűre befestetem nagyjából lássam,hogy milyen lenne. A sötét nem lett elég sötét, keveset rakott bele stb. Ezért fizettem 11 ezer forintot. Rákérdeztem,hogy ha befestetem majd egyszínűre, akkor ő mit csinál vele. Mármint, hogy csinál-e valami pluszt, amit esetleg én otthon nem tudok. Mondta,hogy nem, ő is csak felkeni. Annyit mondott,hogy a szőke melíros tincseim világosabbak lesznek, de a következő festés már befogja. Ezért döntöttem úgy,hogy akkor inkább a barátnőmmel csináltatom meg!

Oké, akkor ma csak vízzel kiöblítem belőle a hajlakkot!

2010. dec. 21. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!