Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemöldököt lehet festeni...

Szemöldököt lehet festeni rendes hajfestéket?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogyha lehet festeni akkor hogyan kell csinálni.Sokáig jártam kozmetikushoz szemöldökfestésre (tudod az más festék)de sose néztem, hogy hány perc után mossa le.Szerintetek hány percig kéne rajtahagynom?Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 28. 22:00
 1/8 A kérdező kommentje:
*hajfestékkel bocsi elírtam:):S
2010. dec. 28. 22:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Elviekben nem nagyon, mert ugye rá van írva, hogy nem szabad, de láttam egy videót, amin a csaj befestette...vmi hajtippeket ad egyébként, és semmi baja nem lett. Csak kicsivel kevesebb ideig hagyta rajta. 5-10 perc...kinek mennyit kell. :)
2010. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2010. dec. 28. 22:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a barátnőm szemöldökét is szoktam szőkíteni rendes hajfestékkel, és magamnak is festettem már hajfestékkel, nem gázos.

Attól függ, mennyire szeretnéd erősre a színét, én rendesen 30-35 percig rajta hagyom a hajfestéket a szemöldökömön. Anyám, akinek alig látszik a rendes 10-15 percig szokta rajta hagyni a sötétszőke színt, szóval attól függ, mennyire szeretnéd sötétre. Amúgy nehezebb világosítani, mint a hajat. És jobb, ha megkérsz valakit, mert a festék a bőröd is befogja. Én pici rúzsecsetet szoktam használni (persze azzal nem rúzsozok többet).

Remélem, segített.

2010. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2010. dec. 28. 23:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Lenne egy kérdésem viszont.Ha barnából szeretnék szőkét mennyi ideig hagyjam rajta?
2010. dec. 28. 23:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem akárcsak a hajnál, itt is nagyon szépen látszik, hogy éppen mennyire szívta le. Addig hagyd rajta, amíg nem lesz elég szőke. Persze egészséges korlátok között... ha nem szívja le, azért ne hagyd rajta 2 órát. :) Csak figyeld, hogy éppen hogy áll.

20L

2010. dec. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. dec. 29. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!