Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A pattanások megmaradt nyomai...

A pattanások megmaradt nyomai ellen mit lehetne tenni-ill. ti mit ajánlatok?

Figyelt kérdés

Voltak pattanásaim, de van aminek / 1-2-nek/ megmaradt a nyoma. Mit lehet vele kezdnei ?

Boldog Új Évet!


2010. dec. 31. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Viszont kívánom.Sokat nem tudsz vele sajnos kezdeni,nekem is meg maradt 1,ami eléggé látszik és csak akkor halványul,mikor elmegyek szoliba vagy nyáron,mikor sokat napozok.Ha plusz lefedem púderrel és egy kis bronzosítóval,akkor már nem is szokott látszani.

Amúgy csak várni lehet,hogy eltűnik-e idővel vagy nem:Mikor fehérebb a bőröm,akkor mindig zavar,hogy nem tudom normálisan elfedni.

2010. dec. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én cink-oxidos krémet használok rá ami hámosít és segít eltüntetni a pattanás utáni hegesedést!
2011. jan. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikusnál hámlasztó pakolást, vagy hámlasztó kúrát.

Egyszer voltam mélyhámlasztáson is, utána szép lett a bőröm, de nagyon drága és sok szenvedéssel jár, úgyhogy azt nem ajánlom.

2011. jan. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!