Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vasaljam a hajam hogy...

Hogy vasaljam a hajam hogy úgyis maradjon? Ti hogy vasaljátok? Van valami módszer?

Figyelt kérdés
nekem mellig érő hajam van hullámos aalapjáraton de azt kinem állom és már régóta vasalom a hajam de még mindig vannak probléáim mert nem tudom mindenhol szépen ki vasalni, főleg hátul. valami modszert tudnátok adni ???
2011. jan. 13. 15:53
 1/7 anonim válasza:
lány vagy vagy fiú
2011. jan. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen hajvasalód van? Mert az sem mindegy, vannak olyanok, amik régebbiek és nem is lehet velük tartósan kivasalni a göndör hajat. Először az alját vasald ki, a többit tűzd fel addig, aztán a többit is. A végén tegyél rá egy kis wax-ot, hogy fixálja.
2011. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát én ugyszooktam h hajmosás után megszárítom és kivasalom ugy h kettéválasztom fölkötöm az eggyikfelét és a másikfelét fölcsattozgatom h tincsekre bomoljon és ugy elkezdem..és reggel egyenes marad szal csak párat huzok reggel és kész..én igyszoktam és hátul is kivasalódik..de ha nem akk ott is huzok rajta párat ugy h fésűvel meg fogom a hajat és kihuzom hajvasalóval
2011. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én fújok rá lakkot hagyom egy kicsit hogy száradjon v mi és kifésülöm és még1x ezt.
2011. jan. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mikor megmosod utána simítsd de úgy hogy az alsó hajréteget hagyod lent a többit felkötöd és úgy simítod fokozatosan egyre többet engedsz ki:) nekem is eddig ér a hajam és szintén hullámos,de ezzel a módszerrel tényleg szép egyenes és tartós lesz :) bár hajtipustól is függ. Tegyél rá pici hajlakkot de mindenféleképp hővédő krémmel kend be vasalás előtt.(Hajlakk csak végén,mer ha hajlakkal együtt simítod nagyon nem tesz neki jót.)

byebye:)

2011. jan. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok :) köszi a tanácsot. nekem elég sok hajam van, de én úgy szoktam hogy megmosom rákenek ilyen ne mostd ki balzsamot azt utánna megszárítom és aztán kivasalom. szépen kivasalom meg minden aztán mire felkelek akkor vége. de mondjuk lehet mert nem alaposan vasalom át. de ha más vasalja ki tökre úgy marad meg tök szép. de hát gyakorlat teszi a mestert is. úgyhogy majd megprobálom ezt a ketté szedem a hajam és tincsenként :) mégegyszer köszi
2011. jan. 13. 18:39
 7/7 A kérdező kommentje:
jah és baybeles hajvasalom van elég jóó minőségű, NAH ÉS MINDIG RAKOK HŐVÉDŐ SPRAYT is rá. most gyüjtök ilyen TOny and Guy-os hajvasaláshoz való spray-re állítólag az nagyon adja.
2011. jan. 13. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!