Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör a hajam és vasalom, de...

Göndör a hajam és vasalom, de nincs mindíg időm rá :/ Ha göndör hajam akkor milyen frizurát csináljak? És ha kivasalom akkor mit tegyek, hogy ne göndörödjön vissza a párától?

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 20:39
 1/4 anonim válasza:

Ha göndör szerintem ne csinálj vele semmit, inkább mégjobban göndörítsd és hagyd kibontva, nekem az tetszik


21/F

2011. febr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyire göndör a aja ? Mert az enyém pl naon göndör , én oldalra szoktam elválasztani. De az sem mindegy hogyan van levégva. Azt nem tudom , hogy mit tudsz tenni a pára ellen , nekem idáig nem sikerült megakadályozni , hogy ne göndörödjön be , de ez is haj függő.
2011. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
összefoghatod egy laza kontyban vagy csak középen hátratűzöd hullámcsattal. egy vékony hajpán is sokat dobhat rajta. az én hajam nagyon göndör. nyáron ki sem tudom vasalni mert pár óra alatt begöndörödik. télen bírja addig amíg meg nem mosom, ami kb 5-6 nap. szerintem max a tartós egyenesítéstől nem göndörödik vissza a párától. ha van valami kence arra én is kiváncsi vagyok.
2011. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :D Az eddigi tanácsokat <3 :D
2011. febr. 3. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!