Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan csinálják az afrofonott...

PunkLayla kérdése:

Hogyan csinálják az afrofonott hajat?

Figyelt kérdés

Természetesen annyira buta nem vagyok, hogy ne tudnám, hogy a színes tincseket, hogy rakják a hajba, én egyet nm tudok:amikor kész egy tincs a végével mit csinálnak? Mert hogy nem begumizzák az tuti.S

Valaki tudna segíteni?


2011. febr. 10. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
van ilyen nagyon pici gumi kb. 1- 0,5 cm átmérőjű én úgy tudom azt teszik rá.
2011. febr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia nekem be van fonva ugy a hajam a hajtöhoz nagyon erősen műhajat raknak(olyan színűt amit kérsz és így hosszab is lesz a hajad)de nem rá csatolják vagy valammi ilyesmi hanem ugy tudják belefoni és nem is látszik hogy mű haj nagyon ügyesek (föleg az afro nők)a végét meg belekel rakni ilyen nagyon forro víbe és össze ragad a műhaj vége és nem jön szét
2011. febr. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem:) köszi
2011. febr. 12. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!