Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akiknek van striájuk vagy...

Akiknek van striájuk vagy narancsbőrük, Azok hogy tudták elfogadni magukat így?

Figyelt kérdés
Mert én valahogy ramatyul érzem magam ezek miatt. =S
2011. febr. 17. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem van narancsbőröm, de még eszembe sem jutott bánkódni emiatt.
2011. febr. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És ha így vagy vele, akkor megindokolnád, hogy miért nem érzed magad emiatt rosszúl? KÖszi=)
2011. febr. 17. 18:59
 3/12 anonim ***** válasza:

A striák ellen nem tudsz mit tenni, de a narancsbőrt el lehet tüntetni. Ha sokat sportolsz, nem eszel semmilyen cukros, nagyon zsíros ételt és műkajákat, el fog tűnni.


Én a striákat nem igazán tudtam elfogadni, mondjuk mintha kicsit halványodtak volna. Mindennap citrommal vagy min. 50-70 % citromlével áttörlöm, utána bekenem zsíros krémmel. Ja és fürdéskor is dörzsölni szoktam a problémás területeket durva szivaccsal. Ez narancsbőrre is jó.

2011. febr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

A striák azok sajnos attól vannak nekem, mert volt amikor nagyon beteges voltam és fogytam sokat. aztán híztam=S tudom,hogy ezek ellen nem lehet tenni semmit.


Szoktam tornázni fél vagy 1 órát. és egyébként nem cigizek meg nem iszok alkoholt sem. de valamiért nem akar elmúlni.

eszek gyümölcsöt zöldséget,napi 2 L víz, csokit se szoktam enni.

és aránylag egészségesen étkezek. de nem akar elmúlni:S


milyen szivaccsal kell dörzsölni a zuhany alatt?

2011. febr. 17. 19:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Lufa szivaccsal vagy valamilyen fürdéshez való kefével is lehet. DM-ben, Douglasban szoktam ilyeneket látni. A meleg-hideg váltózuhany is jó. Mindig lentről kell felfelé haladni és hideg vízzel kell befejezni a zuhanyt.
2011. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszi akkor veszek majd vlamikor


ja igen a meleg hideg váltakozó zuhanyt is szoktam csinálni=) meg még azt is, hogy zuhany közben csipkedni szoktam néhány percig a combom narancsbőrös részét.


egyébként azt olvastam még, hogy illóolajokat ha rákensz és betekered ilyen fóliával az is nagyon jó, meg az infraszauna...ezeket használtad?

2011. febr. 17. 19:13
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem is vannak a fenekemen és a combomon striák, és eleinte nagyon rosszul voltam tőle, nem mentem strandra meg ilyesmi. Aztán szerelmes lettem és a világ legjobb pasija azt mondta hogy azokkal együtt vagyok gyönyörű. azóta nincsenek gondjaim magammal :) szerintem mindenkinek az kell az önbizalomhoz hogy egy fiú akit szeret megdicsérje.
2011. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért nem érzem magam rosszul, mert senki sem tökéletes, tehát másoknak is vannak hibái, amikről talán nem is tudok, és ettől nem leszek se több, se kevesebb. Tudom, közhely, de így gondolom.:D Egyébként - mint már írták előttem is - el lehet tűntetni, ha nagyon zavar.
2011. febr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz. Senki sem tökéletes. Nem is erre akarok törekedni, csak zavar. És mint már írtam, próbálom eltűntetni de nem megy sehogy sem, eddig..Végülis még nem adom fel.
2011. febr. 17. 19:23
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én sehogy.:) Tettem ellenük.
2011. febr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!