Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nem tudom...

Mit tegyek ha nem tudom elfogadni magam úgy ahogy vagyok, hogyha ő is a közelembe van?

Figyelt kérdés

Elégedett vagyok az alakommal, a kinézetemmel, az öltözködésemmel is.... viszont

Van egy lány, aki egy suliba jár velem, (barátomnak régen sokáig tetszett, de semmi komoly nemvolt köztük, még csak barátság sem, inkább barátom még kerüli is, emiatt egyfolytába ha meglátja azzal foglalkozik hogy ő ne lássa meg stb..szal én el vagyok felejtve) és ha ez a lány a közelembe van, hirtelen zuhanni kezd az önbecsülésem, úgy érzem ő sokkal csinosabb, jobban néz ki, jobban öltözködik. teljesen más stílus, nekem az nem is tetszik mert ez az igazi plázacica, rövid póló, vastag öv plusz leggings, ami ráadásul sokszor átlátszik, mégis egyfolytában pasik legyeskednek körülötte. Halottam róla hogy könnyen kapható...mégis mindenkinek ő kell. Nem tudom figyelmen kívül hagyni, és utálom magam amiért ennyire gyűlölöm, hiszen ő semmit nem tett, nem kellene rá haragudnom, de egyszerűen nem tudom lenyelni a gombócot a torkomban.:S


2011. aug. 31. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Legyeskednek, legyeskednek...egy menet erejéig.Ugyan...görcsölsz és ez valószínű látszik rajtad.Nem gyűlölöd, csak ellenfél.Nem baj az, csak ne próbálj az ő eszközeivel élni-nyerj figyelmet a saját stílusoddal, értékrendeddel.Igenis maradj laza, barátságos, mosolygós, akkor is, ha a közelben van.És semmiképp ne tegyél rosszindulatú megjegyzéseket rá.
2011. aug. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igazából saját magam adom akkor is, de igen görcsölök és ez biztos másnak is feltűnik, főleg akkor görcsölök mikor barátom is ott van, mert nem tehetek róla hogy pont az a lány előtt akarnám a legjobban mutatni hogy igenis mi együtt vagyunk, ehhez képes ha megjelenik barátom bepánikol, és egyáltalán nem figyel rám...
2011. aug. 31. 21:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Pontosan mi zavarhatja a barátodat ezzel a lánnyal kapcsolatban?Azt tudod?
2011. aug. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!