Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bellissima Imetec jáde köves...

Bellissima Imetec jáde köves hajvasalóról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 21:43
 1/7 Betthinah ***** válasza:

Rohadt gyorsan tönkre megy :)

Enyém 3/4 évig bírta ^^

2011. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon száll a hajam, mióta használom, viszont elég hetente egyszer kivasalni...a remingtonnal naponta kellett. Azt mondom, hogy megérte. inkább szálljon, minthogy naponta kelljen vasalni.
2011. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Betthinah ***** válasza:

A szállás ellen pedig ott a hajhab ;)

Szárítás előtt.

2011. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

valszeg azér száll a hajad mert túlszárítod.

nekem megvan 3éve.semmibaja.>.> imádom.hetente 1x elég kivasalnom a hajam.

2011. márc. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És nem töredezik tőle annyira a haj, mint a másikaktól?
2011. márc. 2. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
túlszárítom? az vicces, mert csak félig szárítom meg, utána magától szárad...hajhabot csak a fodrász szokott a hajamra tenni, én nem szeretem. eddig sem az lehetett a probléma.
2011. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát ha 200fokon vasalod akkor eléggé károsítja mikndegyik,mondjuk ez enyhébben mer jáde kő meg kerámia,de amúgy meg ez is károsítja. ha 180fokon csinálod,de nem minden nap, és használsz hővédő sprayt/krémet,akkor megkímééled a hajad.(már amennyire lehet)
2011. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!