Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha épp megvan de tampont...

Ha épp megvan de tampont használok akkor is mehetek intimgyantára, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább ne!

Ilyenkor menstruáció idején érzékenyebb minden, így fájdalmasabb lesz a gyantázás is!

2011. márc. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem inkább ne....elég gusztustalan.


és egyáltalán minek jársz intimgyantára? otthon sokkal egyszerűbb, olcsóbb és nem bámulják idegenek a segged. bocsi, csak ezt sose értem.

2011. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
azárt nem otthon csinálom mert nem szeretek magamnak fájdalmat okozni, és én nem is tudom olyan jól mint egy szakember,családtagot meg nem kérek meg h bocs gyantázd már le nekem, mert ők se értenek hozzá így ezt kozmetikusra bízom, amugy meg jobb mint a borotva, mert az már másnap szúr
2011. márc. 3. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:
A kozmetikus valóban jó döntés én az vagyok mégis a barátnőm gyantázza.Ez nem láb vagy kar.A fájdalomtűrő küszöb ilyenkor alacsonyabb ezért nem szoktam ajánlani.
2011. márc. 4. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!