Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötétbarna hajamat szeretném...

Sötétbarna hajamat szeretném középbarnára festeni? Hogy tudok kíméletesen megszabadulni a sötét színtől?

Figyelt kérdés

Eredetileg világosbarna a hajam. Mindig középbarna volt a legsötétebb, de ez is áll jól. Legutóbb a drága( mára már ex-fodrászom) befestette önkényesen sötétbarnára, ami már annyira sötét volt, mint a fekete. majdnem sírva fakadtam, főleg, h sokan mondták, hogy öregít. Már volt vagy 4-5 centis lenövésem, elmentem (én, hülye) újra hozzá, hogy most egy árnyalattal világosabbat kérek..Erre ő világosbarnát kent rá, ami persze csak a tövemen látszik kb. 4-5 cm hosszan.. A többi sötétbarna..Úgyhogy pepita lett a hajam...Itt végképp betelt a pohár! Nagyon kiakadtam, főleg mert a hajam a mindenem.. Hosszú hajam van, elég dús, és most már mondhatom is, h egészséges, a sok-sok munkának köszönhetően, amit belefektetek..Mert egyébként nagyon hajlamos a száraz, seprűszerűségre...

Elmentem egy másik fodrászhoz, aki egyből befestette gyönyörű csokibarna lett egységesen. Erre 5 hét múlva felül újra lekopott, most felül 5-6 cm.en világosbarna, a többi vegyes, de inkább sötét, majdnem egy-két tincs fekete árnyalatú...A blansolástól félek, mert nem akarom, h megtörje a hajam, az egyik fodrász ismerősöm pedig ezt mondta... Akkor inkább maradok pepita...

A kérdésem az, h ezzel kapcsolatban mit ajánlanátok? Tapasztalatok? vagy hallottam a koktélozásról, radírozásról, az esetleg kíméletesebb?

Végülis csak 1-2 árnyalattal akarok világosabb hajat...


2011. márc. 5. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt az árnyalatot, amit szeretnél, azt 6% oxigentával kell felvinni a lenövésre, a többi, sötétebbre pedig 9%- vagy 12%

Ez a legjobb megoldás szerintem (fodrász) :-)

Sok sikert.

2011. márc. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A blansolást csak a szőkített,agyonkezelt hajnak árt nagyon.

ahogy írod a tied nem az,így szabad szőkíteni,de csak ammóniamentes szőkítőporral,vagy inkább krémmel csináltasd!

Az nem árt a hajnak.De otthon ne csináld,valószínű hogy

nem fog sikerülni.

De van egy olyan anyag is ami képes kioldani a hajból a festéket(legalábbis a nagy részét).

A szárazságra a legjobb szerek a tapasztalataim alapján itt találhatók: [link]

A legjobb az Orchdeás és a semi di lino anyagok.

Ammóniamentes szőkítőkrémet és port is találsz itt!

2011. márc. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!