Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap vettem egy hajfestéket...

Tegnap vettem egy hajfestéket (szőkét) én barna hajú vagyok. Már mindenkinek elmondtam, hogy hétfőn szőkén megyek suliba... Most mit mondjak a többieknek?

Figyelt kérdés

Befestettem a hajam(mindent követtem az utasítás szerint!) de semmit nem változott...még az árnyalata sem.

Most mit mondjak a többieknek?


2009. febr. 22. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
sötét haj szőkítését bízd szakemberre! mondd meg h balul sült el a hajfestési akciód :D
2009. febr. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Örülj neki,hogy barna hajad van!:)
2009. febr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

a)az igazságot-a legjobb megoldás

b)A fodrász szerint nem érdemes leszívatással és festéssel tönkretenni egy ilyen szép színű és jó minőségű hajat,és hogy azt mondta hogy aludj rá még 1et

c)nem volt rá időd,túl sok programod volt a 7végén

2009. febr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

én hasonlóan jártam egyszer xD világosbarna hajam van és mindenkinek elmeséltem hogy fekete lesz de amikor elmentem fodrászhoz kiderült h az pont akkor fogyott el szóval megszívtam :S úgyhogy befestette sötétbarnára :P

mikor mentem suliba persze rögtön elkezdték h " mér nem fekete lett?" úgyhogy elmondtam nekiek aztán jót röhögtünk xD Mostmár fekete hajam van :)

2009. febr. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Barnából szöke sose leszel szivatás nélkül! A bolti festékekkel meg pláne nem! Azok csak sötétitenek.
2009. febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
:) NEKIEK..
2009. febr. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!