Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kenitek magatokra ezt a...

Miért kenitek magatokra ezt a sok mérget emberek?

Figyelt kérdés

Hol van a tudatos életmód?

A tüsfürdő teli van habképző tenziddel, magyarul mosóporral fürdünk, a testápoló meg kőolaj és némi illatanyag.

Elképedve nézem , hogy szinte minden ember bedől a reklámoknak...

És észrevettem, ha valaki leírja ezeket a dolgokat, akkor le van ugatva, pedig ezek tények.

Sajnálom , hogy inkább a reklámoknak hisztek, mint egymásnak.


2011. márc. 21. 11:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
53%
Húú valaki nagyon gyenge idegrendszerrel rendelkezik:D
2011. márc. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
53%
Kit érdekel,hogy mivan a testápolóban és a tusfürdőben? Jó az illatuk és felfrissít! Rengeteg termék tele van szeméttel mégis megesszük,megisszuk,magunkra kenjük na és?
2011. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
48%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2011. márc. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Hát, hogy a tusfürdő helyett mit lehetne, azt nem tudom, de nagymamám disznóvágás utószármazékából főzött szappant és amikor nála voltam azzal mostunk kezet. Meg emlékszem ecettel meg valami tojásos cuccal öblögette a hajamat és összegyűjtötte az esővizet és azzal mosta. Szép is volt a hajam. Meg tejsavót kent az arcára krém helyett. Úristen de puha volt. Amúgy ezek nem rossz dolgok, nem is vonom kétségbe, hiszen az öregek tudtak valamit, de az emberek el vannak modernizálódva meg kényelmesedve. Én is tusfürdővel fürdök és samponnal mosok hajat, mint bárki más. Szerintem türelmük nincs az embereknek végigolvasni meg végiggondolni mi van benne. Ez ellen nem hiszem, hogy lehetne tenni valamit. Én se tudom elképzelni, hogy suli meg munka mellett otthon keverjem magamnak a sampont természetes anyagokból.
2011. márc. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
53%
Még ha lenne is értelme annak amit mondasz, senki nem kíváncsi rá az útszéli stílusod miatt. Alpári suttyó bunkó vagy amin sajna nem változtat hogy használsz-e tusfürdőt vagy sem mert van olyan mocsok amit még azzal se lehet lemosni.
2011. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, hogy te mekkora egy sz*rdarabvagy :'DDDDDDDDDDD
2011. márc. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
53%

Jesszus...ez most akkora baromság kb. mint amikor bekategorizálják, hogy trombózist az kaphat aki elhízott, dohányos, vagy antibébit szed. Na bazz én egyikkel sem éltem, vékony vagyok ráadásul fiatal mégis kaptam nem egyet. Na erre mi a magyarázat?

Én szeretem a tusfürdőket, a krémeket, a samponokat. Mutasd már meg azt a papírt, amiben konkrétan le van írva, hogy a hozzátartozód a sampon/tusfürdő miatt halt/betegedett meg! Ja és akkor valószínűleg Te csak bio kaját eszel, mert abban nincs káros anyag.Pff...jézusom

2011. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
66%
ki bántott kérdező?:)mert az biztos hogy valami az agyadra ment. oké persze nem egészséges túlzásba vinni a vegyszereket node a mai világban az hogy az ember adjon magára kicsit az elkerülhetetlen.. nem szeretem ha valaki álszent. mert biztos neked is van mosógéped és nem a patakban hideg vizzel mosol, gondolom mostál már hajat samponnal, gondolom volt már parfümöd is.. valószínű kocsid is van ami marhára környezetszennyező..szóval ne mondd hogy te a pusztán élsz és csak természetes dolgokat használsz...
2011. márc. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
53%

és te kérdező mivel fürdesz? mivel mosol hajat? mit kensz a hónaljadra ha kimész az utcára? tán jó kis hagyma szagod van mi?

én használok tusfürdőt, testápolót, sminket, sampont, balzsamot, dezodort, parfümöt, és semmi bajom nincs. és nem hiszem hogy ezektől bajom lenne, előbb félek a sok szmogtól hogy megdöglök mint egy tusfürdőtől.

2011. márc. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
57%
Amennyiben finanszírozod nekem az összes létező 100%-os tisztaságú natúrkozmetikum árát, ígérem, csak olyat fogok használni. De amíg nem teszed, addig nekem elsősorban a lakhatásomat meg a számláimat kell befizetnem, remélem nem haragszol.
2011. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!