Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért kenitek magatokra ezt a...

Miért kenitek magatokra ezt a sok mérget emberek?

Figyelt kérdés

Hol van a tudatos életmód?

A tüsfürdő teli van habképző tenziddel, magyarul mosóporral fürdünk, a testápoló meg kőolaj és némi illatanyag.

Elképedve nézem , hogy szinte minden ember bedől a reklámoknak...

És észrevettem, ha valaki leírja ezeket a dolgokat, akkor le van ugatva, pedig ezek tények.

Sajnálom , hogy inkább a reklámoknak hisztek, mint egymásnak.


2011. márc. 21. 11:47
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
69%

Ne vásárolj meg semmit, hermetikusan elzárt és teljesen csíra és vegyszermentes talajrétegen termessz növényeket, amiket egyél, mert amit boltban kapsz, teli van rákkeltő anyagokkal.

Ja, mellesleg ne vegyél levegőt se. Rákkeltő anyagokat tartalmaz. Meg asztmás lehetsz tőle.

A stílusod pedig tényleg visszataszító, sajnálatos, ha valaki ennyire nem tudja értékelni az életet és ilyen megkeseredetté válik.

Nem biztos, hogy egészséges magunkra kenni azt a sok vackot, de nem tehetem meg, hogy ilyenolyan oldalról rendeljek irreális összegért ÁLLÍTÓLAG egészséges, kőolajszármezékoktól mentes és mellesleg marha büdös vackokat (amiről pár év múlva ugyanúgy kiderül, hogy egészségre ártalmasak). Csak a víztől nem leszel tiszta (mellesleg az is tele van mérgező anyagokkal), márpedig csak a levegőből ránk került kosz is ártalmas, és le kell mosni.

Amúgy meg én is kötve hiszem, hogy konkrétan és kellően tudományosan, szakértők körében is elfogadottan megmagyarázták, hogy a tusfüdő tehet róla. Sajnálom, hogy meghalt, szomorú, de nem lehet mit tenni. Képzeld, nagymamám is rákban halt meg, nem dolgozott veszélyes környezetben, életében nem dohányzott, mégis tüdőrákban halt meg. Mindösszesen lélegzett. (amúgy a rák legtöbbször öröklött tényezőkön alapul)

Az arcodból meg tényleg vegyél vissza, élj, ahogy szeretnél, de ne szólj bele másokéba.

2011. márc. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
48%
Van benne valami, hogy nem egészséges az a sok vegyszer, amit magunkra kenünk, de szerintem eltörpül azok mellett a dolgok mellett, amik alapból veszélyeztethetik az életünket. Környezetszennyezés, káros anyagok az ételekben, italokban, mindenféle balesetek, és még sorolhatnám. Csak mellékesen teszem hozzá, hogy legközelebb ne kapd fel rögtön a vizet, és ne szólj le rögtön mindenkit, aki más véleményen van, mint te, mert így a legtöbben meg se fogják hallgatni, amit mondani akarsz.
2011. márc. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
53%

pff ennyi erővel manapság már boltban nem találsz tartósítószer , meg egyéb dolgok nélkül élelmet sem

de ha nem akarod használni őket lehet élni az erdőben remeteként , jó dolog fát vágni tüzelni és reggelente fürdeni a tóban , majd vadászni valamit

ez is egy jó életmód ha nem tetszik a jelenlegi helyzet

2011. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
53%

Tuti, hogy még vegetáriánus is a kérdező... nagyon szeret belekötögetni az emberekbe:D


Azért kenem magamra, hogy eggyel több problémád legyen ;)

2011. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ne támadj le másokat, nem a válaszolók tehetnek róla, hogy az egyik hozzátartozód meghalt ezektől a szerektől. Megkérdezhetem te mivel tisztálkodsz?
2011. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Na ha már a rakkeltő kenceficékről prédikálsz,akkor nézd meg az étrendedet is!!!! hány olyan kaja van amit megeszel és azok a legkárosabbak,ami bio lenne az meg nagyon drága.... szóval ne idiótázd le a másikat,te sem élsz tökéletesen egészséges életmódot!!!
2011. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
57%

A kérdezőnek igaza van (a stílusáról most nem beszélnék)

Sajnos olyan szinten antibakteriálisak ezek a termékek, hogy lemossák a bőr védő rétegét, ami által kiszárad, és védtelen a különféle fertőzések ellen. Sajnos nekem nagyon rossz a bőrőm, pedig minden ilyen reklámozott szert kipróbáltam már, de leginkább az egyszerű kézzel készült szappanok jöttek be, amiknek szintén jó illatuk van, és természetesek is. a samponok és minden más is vegyi anyagokból áll, ami hosszú távon nem tesz jót a hajnak. Én nem használok szinte semmilyen reklámozott terméket (az állatkísérletek és a vegyszerek használata miatt), és mégis jó illatú és tiszta vagyok.

2011. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

A kérdező, ha lány,ha fiú, biztos egy ronda ember, és itt éli ki magát, mert rajta még a legdrágább kozmetikumok sem segítenek már!Mellesleg hogy jössz te ahhoz, hogy bárkinek is azt írd, dögöljön meg???Megnéznélek én a valóságban,hogy mi vagy...

Mindenki azt tesz magára, amit akar, ha sz*rt kenek magamra se zavarjon, mert az én testem!!!Nem kell aggódnod másokért, főleg ilyen viselkedéssel!

2011. márc. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!